Skocz do zawartości

Q - wątek sprzedażowy - Burson Playmate Everest, Whizzer Kylin


ForeseenQuasar

Rekomendowane odpowiedzi

Cze!

 

Poniżej wątek sprzedażowy, w którym będą wylistowane aktualne oferty :) Jestem otwarty na wymiany, szczególnie na ciekawe IEMy, zapraszam do ewentualnego kontaktu na priv. 

 

1) Na sprzedaż lecą raczej znane Denony D7000. Nie planowałem sprzedaży, ale niestety również nie mam obecnie czasu na stacjonarne odsłuchy. Stan samych słuchawek bardzo dobry, na pudełku, od góry jest widoczne nacięcie w skórze. Zdjęcia jeżeli ktoś ma życzenie oczywiście zrobię. Ostatnie poszły błyskawicznie za 2800, również zależy mi na czasie, proponuję - SPRZEDANE, kw w cenie

 

1) Nieco wstępnie, ale chyba ostatecznie idę bardziej w mobilne granie :)  Na sprzedaż również Burson Playmate z op-ampami w topowej wersji Everest. Odsyłam do recenzji na kropka.audio, od siebie potwierdzam, że to świetny biurkowy DAC+AMP z ogromnym zapasem mocy i możliwością wpływu na ostatecznie brzemiennie przez wymianę opków. W zestawie wszystko co dał producent, uszkodzeń i wad nie stwierdzam ;) Gwarancję sprawdzę, możliwe, że jeszcze jest. Cena: 2250 2200zł, kw w cenie. 

2) Whizzer Kylin - przyjemne, rozrywkowe IEMy, które w przypadku utemperowania dolnego zakresu oferują świetną jakość w swojej cenie - świetnie grają z telefonu, są małe i poręczne. Stanowiły moje daily wtedy, kiedy chciałem mieć niedrogi, dobrze grający sprzęt z "ziemniaka". W zestawie co producent dał, śladów użytkowania brak :) Cena: 350zł + kw. Brać, bo dobra!


 

Pozdrawiam!

Edytowane przez ForeseenQuasar
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • ForeseenQuasar zmienił(a) tytuł na Q - wątek sprzedażowy - Denon D7000, Burson Playmate Everest
  • ForeseenQuasar zmienił(a) tytuł na Q - wątek sprzedażowy - Burson Playmate Everest, Whizzer Kylin
  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności