Skocz do zawartości
  • 0

Uniwersalne słuchawki wokółuszne za około 1000zł


bioreset

Pytanie

Witam, poszukuję słuchawek uniwersalnych, do prawie każdego rodzaju muzyki (od bluesa, jazzu, po rock, elektronikę, edm, trance, house).
Przez ostatnie 5 lat korzystam z zestawu Beyerdynamic DT 770 Pro 250Ohm + FiiO E10k i cenie sobie "basową monitorowość" (o ile można tak to nazwać) tej pary oraz to, że w bardziej elektronicznych utworach mogę włączyć bass boosta w FiiO i uzyskać bardziej "funowe" brzmienie.
Jednakże po takim czasie chciałbym doświadczyć czegoś nowego.
Ostatnio przez moje ręce przeszły 3 pary słuchawek: Audio-Technica ATH-m50X, Meze 99 i Sennheiser Momentum 3 Wireless i bardzo podobało mi się ich bardziej basowe i funowe brzmienie, jednak na dłuższą metę było to męczące, nie licząc faktu iż scena w nich jest nieistniejąca (DT 770 też ma małą, ale nie aż tak + imaging instrumentów jest trochę lepszy).
Szukam pary słuchawek, która będzie mogła się zmieścić między tymi dwoma "typami brzmień", jakiegoś złotego środka oraz coś z wyższej półki niż aktualne Beyerki.
Najlepiej słuchawki wokółuszne, zamknięte (ewentualnie pół-otwarte) oraz z odpinanym kablem.
Aktualnie będę je napędzał FiiO E10k, ale pewnie wkrótce i to wymienie na coś lepszego (Chord Mojo używany, Fiio K5 Pro, ifi ZEN, może coś od Dragonfly).
Budżet max 1000zł, przy super okazji mogę trochę dołożyć.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Akg K712 są dość uniwersalne, z niezłym basem którym nic nie przesłania, no i mają odpinany kabel. Tyle że do nich raczej mocniejsze źródło potrzebne niż ten fiio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Audio-Technica ath-msr7b używam od kilku dni co prawda z ibasso dx160 po balansie,ale sprawdziłem też single ended. Szczerze powiem grają super. Mają ładny bas i łagodną górę i jak dla mnie scena jest bardzo szeroka oczywiście jak na słuchawki zamknięte. Raczej ci podpasują.

Zawsze możesz przeczytać recenzję jest tego trochę w necie.

W zestawie masz 2 kable odpinane  zbalansowany 4,4 mm i normalny 3,5 mm.

 

Edytowane przez sar44
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Cześć. Wszyscy kupcie sobie hd630vb ! :D jestem w nich absolutnie zakochany. Świetny wygląd i wykonanie. Dość wygodne, choć ciężkie. Prawie łatwe w napędzeniu, red+smartfon daje radę. Lecz tylko rynek wtórny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności