Skocz do zawartości
  • 0

Creative Outlier air V2


bukomisiek

Pytanie

Witam serdecznie, właśnie sprzedałem moje creative outlier air sports i noszę się z zamiarem kupna dwójek, coś wiadomo o nich oprócz tego że są? Może Wy macie jakas alternatywę?

Dodam że że z 1 byłem bardzo ale to bardzo zadowolony.

 

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do dyskusji.

 

Wysłane z mojego SM-G986B przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
  • MP3store

Hah, miszczu, ten sam problem mam tyle że swoich jedynek jeszcze nie puściłem i sam czekam na dwójki żeby je na testy przytulić. 

Co do innych "lepszych" mój plan wygląda tak: Zakupić FIIO FH3 (są przewodowe ale mają kable odpinane ze złączami MMCX) i później poczekać kilka miesięcy na nowe moduły od FIIO - następcy modułów UTWS1, które nie są złe, ale dla mnie nie wystarczające. A uwierz mi że dokanałowych bezprzewodowych przerobiłem już takie ilości że głowa boli i zawsze wracam do Creative bo najwygodniejsze dla mnie, najlepsze tłumienie i znośna jakość dźwięku (po włączeniu adapt sound w samsungu). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
  • MP3store

Wiesz co nie wczytałem się nigdy dokładnie w specyfikację, są jakieś marginalne różnice - musiał byś wyczytać na ich stronie, z tego co wiem to w wersji sport np. masz dodany pokrowiec na rękę żeby można było wygodnie słuchawki tymczasowo schować... z innych różnic - zerknij na stronie producenta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

W 1 tylko inny kolor oraz ten pokrowiec, w 2 kolor, pokrowiec i dodana para gumek która ma mniej tłumić dźwięki z zew.

Wysłane z mojego SM-G986B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
2 godziny temu, DeVilio napisał:

Hah, miszczu, ten sam problem mam tyle że swoich jedynek jeszcze nie puściłem i sam czekam na dwójki żeby je na testy przytulić. 

Co do innych "lepszych" mój plan wygląda tak: Zakupić FIIO FH3 (są przewodowe ale mają kable odpinane ze złączami MMCX) i później poczekać kilka miesięcy na nowe moduły od FIIO - następcy modułów UTWS1, które nie są złe, ale dla mnie nie wystarczające.  

 

A słuchałeś może połączenia FH3 z tymi modułami UTWS1? Bo w sumie zaciekawił mnie temat... Napisałbyś coś więcej jak to gra? (jeśli słuchałeś :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
  • MP3store
W dniu 4.11.2020 o 13:42, Dirian napisał:

 

A słuchałeś może połączenia FH3 z tymi modułami UTWS1? Bo w sumie zaciekawił mnie temat... Napisałbyś coś więcej jak to gra? (jeśli słuchałeś :P )

Słuchałem i jakoś nie powaliło mnie to. Czekam aż pojawi się coś nowego - lepszego niż UTWS1, ale z tą samą konstrukcją. Bezprzewodowo o wiele lepiej radziły sobie te słuchawki z LC-BT2 ale wygoda ucierpiała dla mnie mocno. Zdecydowanie najlepiej bezprzewodowo zagrał zestaw FH3+BTR5+LC-2.5B, co zresztą na YT recenzowałem. (https://www.youtube.com/watch?v=1sqXzcNQlfk) jak masz czas to zerknij. 

Tak czy inaczej - mój osobisty plan - FH3 do kieszeni i czekam co się urodzi bezprzewodowo, jak mnie zachwyci połączenie z Q3 to przejdę tymczasowo na kable do codziennych odsłuchów - Creative Outlier Air Sports zostawię do sportu i zobaczymy ile to podziała w moim przypadku. Jak na Q3 nie będzie cudów jakiś przesadnych to same FH3 kupię i będę polować na jakieś dobre adapterki TWS na MMCX optymalnie z LDAC, a najlepiej z LDAC oraz stacją dokującą zamiast mało wygodnego podwójnego kabla micro usb --> usb A męskie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Posiadam już V2 i jestem ogromnie zaskoczony jakością dźwięku, rzecz jasna na ogromny plus:-) power AMP plus V2 i dla mnie jest mega.
Pytanie do posiadaczy V2, we wcześniejszych outlier air sports jak była pauza słuchawki migały na niebiesko, teraz tego nie mam, też tak macie? Pozdrawiam

Wysłane z mojego SM-G986B przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
  • MP3store
9 godzin temu, bukomisiek napisał:

Posiadam już V2 i jestem ogromnie zaskoczony jakością dźwięku, rzecz jasna na ogromny plus:-) power AMP plus V2 i dla mnie jest mega.
Pytanie do posiadaczy V2, we wcześniejszych outlier air sports jak była pauza słuchawki migały na niebiesko, teraz tego nie mam, też tak macie? Pozdrawiam

Wysłane z mojego SM-G986B przy użyciu Tapatalka
 

Miałeś wcześniej wersję pierwszą może i masz bezpośrednie porównanie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Prowadziłem rozmowę telefoniczną przez słuchawki(słuchawki w uszach) kolega stwierdził że słychać normalnie, na 1 egzemplarzu jak mi się zdzrazylo rozmawiać to też uważam że było ok, czasami musiałem mówić do jednej ze słuchawek.

Wg mnie V2 graja lepiej, co do baterii...uważam że jest lepiej, fakt że słucham muzyki bardzo głośno bądź na ok 80% V2 napewno bardziej tłumią otocznie w tych gumkach co są od początku założone, lepiej się dopasowują innych gumek nie testowałem.
W sumie dopiero 2 dzień na odsłuchu na nocce w pracy. Brakuje mi tylko tego migania podczas pauzy w muzyce,sugerowalo to moim znajomym w pracy że mogą wtedy do mnie mówić.

Wysłane z mojego SM-G986B przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
  • MP3store

@bukomisiek - jak z siedzeniem w doku? U mnie w pierwszych Air Sports jakie posiadałem nie było problemu, w drugich (wymienili mi gwarancyjnie) - najczęściej prawa łapie, potem się odpina i tel jest cały czas podłączony do niej, jakby coś nie dochodziło albo styki brudne, nie wiem, czyściłem i zero reakcji, może magnesy za słabe - nie wiem - z tym jest problem. 

 

Powiedz jeszcze gdzie kupiłeś i za ile? Jak różnica w sterowaniu słuchawkami - używasz paneli dotykowych? 

Jakość dźwięku w porównaniu z V1 - jakie zmiany najmocniej odczuwasz? Poprawili zamuloną górę? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Do docku wpadają znacznie lepiej niż 1. Zakupiłem że strony Creative (dostałem creative EP-630i za darmo które sprzedałem za 70) za 309.
Wg mnie dźwięk nad plus, nie jestem jakimś audiofilem. 1 fajnie grały ale te grają lepiej(moja opinia)posiadają sxfi. Co do dotyku śmiga super, trzeba się tylko przyzwyczaić,pauza 2 kliknięcia zamiast jednego ale to wiadomo że mogło by być przypadkowe itd.Jak pisałem brakuje mi tylko migania podczas zatrzymania muzyki. Lepiej siedzą w uchu i się dopasuwuja do ucha, tłumią bdb.

Wysłane z mojego SM-G986B przy użyciu Tapatalka

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności