Skocz do zawartości

H10 Czy H10 Jr?


nutcracker

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zastanawiam się nad kupnem odtwarzacza mp3 1GB i napotkałem się na modele irivera h10 i h10 jr.

Przeczytałem pare recenzji tych odtwarzaczy i nie wiem do końca na który się zdecydować.

Nigdzie nie widziałem porównania jakości muzyki tych odtwarzaczy, który z nich lepiej gra? I czy grają dobrze w porównaniu do ipodów i nowszych iriverów typu x20 czy clix?

Czy warto kupić na allegro odtwarzacz używany H10 bez gwarancji? wiem że to dobrze wykonany odtwarzacz i jeżeli działa, to jest dość mała szansa że sie zepsuje z powodu dobrego wykonania.

Czy ten 'pseudo touch pad' w h10 JR jest taki rzeczywiscie załosny? że to jest pare przyciskow a nie touch pad.

Proszę o poradę który wybrać lub może polecenie innego odtwarzacza w okolicy 300 zł, z min. 1GB ale żeby nie wygladał jak pospolite odtwarzacze mp3 (tzn, takie małe, z paroma przyciskami do przerzucania muzyki itp.)

 

Z góry dziękuje!

A jeśli był już tutaj taki temat(a nie mogłem sie dopatrzeć nawet na pierwszych stronach) to prosze o przekierowanie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

H10Jr ma chyba te same bebechy co seria T (T10/T30), więc gra nieźle, brzmienie dużego H10 również mi się podoba, w końcu na niego się zdecydowałem :) Musisz sobie odpowiedzieć na podstawowe pytanie: flash czy dysk twardy. Z flashy obecnie b.ciekawą propozycję stanowi T60 - 4GB za niecałe 500 zł, w okolicy 300 zł będziesz miał T50 i T60.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale to w takim razie co sprzedaja w rtv euro agd? widziales ten link co zostawilem?

tak samo w mp3store sprzedaja za 329 zł juniora 1GB. Mi w pełni 1GB wystarczy na muzyke, 840 mb ma dyskografia u2, a to jest masa muzyki więc o to sie nie boje. Nie potrafilem wykorzystac 512 mb na moim starym odtwarzaczu :)

 

Warto kupować tego juniora na mp3store albo normalnego na rtv euro agd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten iriver z euro, to tez junior. "Normalny" H10 mial 5, 6 i 20 GB i oczywiscie mial wbudowany dysk twardy.

 

Zreszta spojrz jeszcze raz na strone euro do ktorej link wkleiles.

 

Cytacik z opisu:

Rodzaj pamięci: flash

 

To swiadczy o tym, ze jest to H10 jr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do touchpada- wcale nie jest żałosny. Owszem, to jest raczej 'naciągany' touchpad, ale działa bardzo dobrze, w każdym razie ja nie mam z nim najmniejszych problemów. To już raczej w z5 z samsunga jest gorszy.

A ogólnie co do odtwarzacza... nie mam zarzutów. Lubię go, choć z czasem będę pewnie chciał zainwestować w coś lepiej grającego :P. Ale imho, w skali 1-6 ma -5, bądź +4 :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię go, choć z czasem będę pewnie chciał zainwestować w coś lepiej grającego :P. Ale imho, w skali 1-6 ma -5, bądź +4 :).

tzn, h10jr słabo gra? w sensie jakości? a jak jakość h10jr ma się do h10? bo kupuję sobie używanego h10 5gb z radiem itp. i zależało mi dość na jakościu dzwieku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie junior łapie przewagę w tym że jako jedyny z rodziny H10 dopala OGG :lol:

czyli teoretycznie po konwersji masz praktycznie 2x więcej miejsca w stosunku do MP3 ;)

Do tego H10 z HDD ma znacznie krótszy czas odtwarzania= ciągłe ładowanie...

Ja swojego juniorka ładuję raz na tydzień, a naprawde duuużo słucham.. Z resztą "zwykły" H10 kosztuje sporo więcej, jest wiekszy, ma co prawda więcej pamięci (ale jak sam pisałeś nie jest ci tyle potrzebne), wiec ja na twoim miejscu zakupiłbym H10Jr+ creative ep630

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no więc kupiłem sobie uzywany h10, pozniej sie okazalo ze byl refurbished.

Musze przyznac ze mi sie bardzo podoba jakosc muzyki. Pewnie nie dlugo bede sie bawil w rockboxa na nim bo ogladanie filmikow mnie bardzo zacheca :)

10 minut temu moj kot zrzucil go z komody okolo 1 metra, troszke mnie. Nic sie nie stalo wydaje mi sie, muzyka gra nawet ladniej niz wzesniej :D

Jestem bardzo zadowolony. Troszke za duzo mozliwosci zabawą equalizerem i nie potrafie dostosowac go do piosenek.

Jakosc bassow bardzo imponuje, te wszystkie mozliwosci podkreslania muzyki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności