Skocz do zawartości

Creative Ep630, A Kpp I Px100


Bartek89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Mam obecnie dokanałówki creative ep630 i chciałbym dokupić sobie również do mojego mp3 słuchawki pałąkowe zastanawiam się nad KPP i Px100. Męczy mnie jedna myśl, czy jak zakupie owe słuchawki będę zadowolony po użytkowaniu epków. Chodzi mi głownie o jakoś dźwięku, może ktoś z Was posiada te słuchawki i wypowie się :) byłbym wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm... a czy px100 jeżeli będą miały takie źródło mocy jak mój T10 to nie będę tracił np na niskich tonach, czy po prostu pleyerek będzie chodził ciszej ?(jakoś jestem bardziej przekonany do senów bo słucham cięższej muzyki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[offtop]kumpel chciał kupować u nich cowona a2 ;) bo mieli dużo taniej... ostatecznie wziął z mp3store ale mniejszą pojemność.. choć cena ta sama to satysfakcja większa i mniejsze obawy ;) [/offtop]

 

czy T10 naprawdę może mieć lekkie probelmy z napędzeniem px-ów?? <_< i jak to porównać do ipoda shuffle 2gen?? podobno, bo apple chyba nie podaje mocy swoich playerów, szufle 1gen miały około 30 mW na wyjściu, a ile ma 2gen?? <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pixmania ma bardzo złe opinie w sieci. Czekanie miesiąc na paczkę to standard.

 

T10 + PX100 to dobry wybór. Po podłączeniu mocniejszego źródła te słuchawki stają się jaśniejsze i bardziej dynamiczne, co nie znaczy że z playerem grają źle, będziesz zadowolony :). Niech cię tylko nie zrazi pierwsze wrażenie, po kilkudziesięciu godzinach grania PXy brzmią pełniej niż na początku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T10 + PX100 to dobry wybór. Po podłączeniu mocniejszego źródła te słuchawki stają się jaśniejsze i bardziej dynamiczne, co nie znaczy że z playerem grają źle, będziesz zadowolony :). Niech cię tylko nie zrazi pierwsze wrażenie, po kilkudziesięciu godzinach grania PXy brzmią pełniej niż na początku.

wygrzanie pxów to podstawa, wiem ;)

a co do samego wyboru, to byłem już prawie zdecydowany i.. dostałem szuflę.. ;) i teraz rozważam czy nie odłożyć trochę tej decyzji, chociaż t10 wcale nie tanieje a wręcz trochę drożeje.. :blink: a do samej szufli to pxów chyba nie będę kupował, choć podobno zgrywają się dobrze.. ;)

 

Lalala ,Sennki PX 100 Sa electroworld w W-wie za 129 zł :) Pośredniczę chętnie przy zakupie, a inkasuję za fatygę 30 zł, w co wliczona jest już wysyłka, lalalla :D

dużo sobie cenisz ;)

a które to electroworld ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności