Skocz do zawartości

Clix2


Gregoo2

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jeszcze taka wątpliwość co do clixa2.

I tu pytanie do dłużej posiadających to cudo:

Czy system D click (w sensie ta obudowa) nie psuje sie po dłuższym czasie ? Nie robi sie jakiś taki "ruchliwy" coś nie łączy bądz tego typu przypadłości??

 

I do jay'a mógłbyś napisać jak sie taka ładowakra nazywa? jakaś firma sprawdzona może? ew link :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem zwykłą ładowarke w markecie za 21zł - Manta model MM309.

 

edit: Mój clix2 szumi :ph34r: Z rana zachciało mi się muzy. Włączam, głośność ustawiam na 1, EQ na Rock i co? To że kiedy nic nie gra, nie ma też szumu, ale jak tylko zaczyna odtwarzać słychać szum, słychać też z wyłączonym EQ, dużo słabiej, ale jednak. Najbardziej na Rock, co gorsza w niektórych utworach słychać szumienie nawet kiedy mam zwiększoną głośność. Np teraz leci płyta Kasi Kowalskiej - Pełna Obaw, głos na 1 lub też więcej i szumi, nie da się ukryć. Co ciekawe, kiedy sciszę (na 0) szum pozostaje, ale taki typowo iFP-kowy, a na jedynce jest taki lekko przerywany, coś jak szum z niewyregulowanej stacji radiowej.

 

Poza tym - dużo mniej basu, w porównaniu z iFP-895 dużo mniej, szkoda. Może macie jakiś niestandardowy EQ? Pochwalcie się. Hmm, a może zastosować inne słuchawki? Sam już nie wiem, te aktualne na iFP miały tąpnięcie, a tutaj (z clixem) są baaardzo delikatne.

 

 

edit2: Doszedłem już jak dodawać okładki do mp3 nie mając windows media playera. Dobrze sprawuje się program Mp3tag. Monkey... coś tam, nie zawsze działał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze gdzieś tu czytałem o firmware 2.01 podajże do clixa2 ale nie moge tego topica znowu znaleźć dlatego pisze tutaj.

 

Mianowicie aby zainstalować powyższy firmware czytałem, że trzeba zrobić format playera i dopiero go wgrać aby działał poprawnie.

 

Kolejny topic który czytałem był, że któryś z forumowiczów sformatował clixa2 i stracił tapety czy tematy, jakoś tak.

Da się jakoś to zrobić żeby wgrać najnowszy firmware i nie tracić tematów/tapet???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spotkałem się z takim firmwarem do clixa2, chyba chodziło o clixa1.

a jeżeli masz clixa ustawionego na UMS, to skopiuj sobie tapetki i tematy, gry i całą reszte na dysk komputera i nie będzie strachu o ich utrate.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I takie jeszcze jedno pytanie:

Czy ten aku to jest taki jak w telefonach komórkowych?? (nie wiem jak się dokładnie taki nazywa, ale taki akumulator z tego co wiem to trzeba rozładować do całości, i dopiero później ładować do full etc etc i pytanie moje czy tu trzeba tak samo??)

 

 

EDIT: Ja mam pytanie co do znaków polskich.

Wrzuciłem na clixa fonta ze znakami polskimi. W menu wsztko jest ok, ą,ę etc działa ale jak chce ebooka przejrzeć to już mi kwadraciki wyskakują... Czy to jest wina fonta czy poprostu ten "odtwarzacz tekstowy" nie obsługuje polskich znaków... Prosze o odpowiedź bo nie wiem czy mam się ciągle trudzić i szukać polskich fontów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Wie ktoś może jak można załączyć do piosenki tekst?? Jest do tego jakiś program??

można spróbować ręcznie w WMP za pomocą synchronizowanych tekstów (zaawansowany edytor znaczników) lub gotowe teksty dołączyć do pliku za pomocą

LDB Managera, do pobrania stąd

 

http://www.iriver.com/support/down_view.as...mpSearchString=

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

hmm po zmianie firmwaru zauważyłem pewne anomalie... mianowicie

urywa mi czasmi w utworach tak chwilowo i znowu dalej gra

drugi mankament, tlkyo nie wiem czy to wina firmwaru w tym momencie, ale coś mi sie zamula menu, a dokłdiej jak piosenki przeszukuje to lagg ze nie wiem...

 

co moglibyscie poradzić ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności