Skocz do zawartości

Coś Dla Panów Z Mipu


Gość Guest

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko jest fajnie, git ale... Wszyscy piszemy o zaletach naszego sprzętu ale może napiszemy troszkę wad i damy się pogłowić tej wspaniałej firmie?? Przecierz oni też muszą coś robić. Nie pozwólmy im usiąść na laurach!! Więc wszyscy posiadacze tego sprzętu piszcie co was denrwuje irytuje itp. Dzięki nam następne generacje będą lepsze!!!!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest już taki dział: "Sugestie i poprawki do oprogramowania".

Chociaż możnaby jeszcze oprócz oprogramowania jakieś wady znaleźć.

Mój odtwarzacz ma całą masę wad, ale te wady są niczym w porównaniu z zaletami ;)

Nie będę opisywał tutaj wszystkiego, ponieważ zniechęciłoby to potencjalnych klientów do zakupu tego wspaniałego jukeboxa.

Oto kilka z nich:

- najbardziej wkurza mnie to, że player sam się nie wyłącza po określonym czasie po włączeniu 'pausy'

- nie ma możliwości dostosowywania wyświetlania tagów

- nie ma żadnych gier, ja uważam, że na takim wielkim wyświetlaczu powinno ich być conajmniej 5. :D

 

Więcej nie piszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do wad imp to najprawdopodobniej mialem pecha bo moj imp450 padl po 2 miesiacach

 

ale najgorsze jest to ze SERWIS ZABRAL MI GO NA 3 TYGODNIE

a ponoc potrafia trzymac dluzej

 

MIP POWINNO ZROBIC COS W TEJ SPRAWIE BO TO DOSC U CIAZLIWE JESLI ZOSTAJESZ ODLACZONY OD MUZY NA TAK DLUGI CZAS;-(

 

pozdrawiam :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sniff, a mojego impa trzymaja i trzymaja... :>

ja chce z powrotem (juz ponad tydzien od wyslania :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogliby w FLASHplayerach zamiast baterii AA zamontować akumulator lub baterię AAA. Byłyby wtedy one mniejsze, lżejsze i może pojemniejsze przy tych samych wymiarach...;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:blink:

Mogliby w FLASHplayerach zamiast baterii AA zamontować akumulator lub baterię AAA. Byłyby wtedy one mniejsze, lżejsze i może pojemniejsze przy tych samych wymiarach...;D

 

Tylko nie akumukatorki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry:

 

Akumulatorki to najbardziej wkurzająca mnie rzecz w IMP-550. W iFP-180 miałem spokój i było cacy....................... minkin, tobie playerek flash jest za duży????!!!!

 

A dokładniej-wady iMP-550:

-AKUMULATORKI, które trzymały po pierwszym naładowaniu 7 godzin przy głośności 20, presecie UBASS i płytach CD z antishockiem na 80 sekund

(-stosunkowo niewygodna obsługa w porównaniu z iFP-180 oczywiście!! Jak na discmana stoi ona na najwyższym poziomie)

(-stosunkowo mała mobilność - oczywiście w porównaniu z iFP-180!! Jak na discmana stoi ona na bardzo wysokim poziomie)

 

Wady iFP-180:

-pojemność pamięci

-pojemność pamięci

-pojemność pamięci!!

 

Do obu modeli są oczywiście jeszcze jakieś drobne wady oraz inne takie, których z powodu typu nośnika/pamięci nie da się ominąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności