Skocz do zawartości

Dac nfb 1.32 oraz amp ha2013


rayfe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kończę niedokończoną zabawę ze stacjonarką, powodów jest wiele min brak czasu, środków oraz warunków do słuchania stacjonarki...

1. Dac nfb 1.32, stan daca dobry plus ślady kurzu, cena 1500zł

2. Słuchawkowiec DIY z Audiostereo HA2013, super tranzystor, jeden defekt to brumienie przez źle podpięte wewnętrzne okablowanie, nie potrafiłem tego poprawić a potem przestałem słuchać po przesiadce na doki... Cena 1200zł (zawiera fajne części tj rezystory takman, shinkoh, kondensatory, dodatkową parę fetów, przewód jupiter cryo itp w sumie elementy warte więcej niż podana przeze mnie cena), mam drugi komplet pcb do polutowania, mało brakuje elementów aby zbudować z nich dwa ampy).

 

Kontakt PW, więcej foto na maila dla zainteresowanych, ceny orientacyjne i do uzgodnienia ;) 

photo_2020-06-21_22-45-24 (2).jpg

photo_2020-06-21_22-45-24.jpg

photo_2020-06-21_22-45-21 (2).jpg

photo_2020-06-21_22-45-22 (3).jpg

Edytowane przez rayfe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Podbijam
UWAGA - WZMAK DO DELIKATNYCH POPRAWEK, PROSZĘ MIEĆ TO NA UWADZE (MINIMUM TO PRZEPIĘCIE OKABLOWANIA, PONADTO DZIĘKI DODATKOWYM CZĘŚCIOM MOŻNA SIĘ SPORO POBAWIĆ ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Podbitka ;) 

W gratisie do zestawu dodam sieciówkę audionova thunder exclusive, kilka gniazd np zasilające furutech warte kilka dych, gniazda rca oraz jack neutrika (komplet nowy nieużywany, bita stówa), nowy potek tkd który kosztuje ponad 70 funciaków w hificollective, kilka metrów drutu jupitera cryo w bawełnie... Cały komplet dac+amp oraz graty oddam za 2500zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

UP ;) Zapraszam amatorów dobrego grania i DIY :P Gratis do zestawu dodaję sieciówkę audionova thunder exclusive :) Jak ktoś ma jakąś rozsądną propozycję to możemy negocjować cenę. 

Ostatecznie w rozliczeniu byłbym skłonny przyjąć jakiś dap typu fiio m11 lub ibasso dx160, ewentualnie słuchawki FH7 (takie przykłady).

Edytowane przez rayfe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności