Skocz do zawartości
  • 0

Dokanałowe do 120 zł allegro


Stalmoskit

Pytanie

Szukam Dokanałowych do 120 zł najlepiej allegro, ale empik lub coś w tym stylu również przejdzie jeśli dostawa z PL i tania/darmowa.

Słuchawki również do rozmów przez telefon, wiec muszą mieć mikrofon oraz do słuchania radia przez smartphone, ogólnie słuchawki dla Mamy i cena to około 120 zł.

 

Dodam, że musza być w stylu tych

https://allegro.pl/oferta/sluchawki-soundmagic-e10-black-kabel-plecionka-6568262430

 

Z tym, że te nie mają mikrofonu, ale chodzi mi o wkładanie ich do ucha.

 

a co myślicie o tych :

https://allegro.pl/oferta/xduoo-ep1-mocny-bas-kabel-ofc-5n-dystr-pl-gw12-6869519824

 

Edytowane przez Stalmoskit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Jest sporo lepszych, ciut drożej np TRN V90 za 144 pln

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
W dniu 19.06.2020 o 22:18, Jaro54 napisał:

Jest sporo lepszych, ciut drożej np TRN V90 za 144 pln

te za 144 nie mają majka, ale te 120 zł to już na wyrost, bo limit 100, ale dałem do 120 bo powiedzmy te 20 dychy można dać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
21 godzin temu, Stalmoskit napisał:

te za 144 nie mają majka, ale te 120 zł to już na wyrost, bo limit 100, ale dałem do 120 bo powiedzmy te 20 dychy można dać.

 

To dość mocno budżetowa półka ale coś z mik się znajdzie. Masz Fidue A33 lub mocno popularne VJJB K4S. xDuoo EP1 to dobre doki ale zwracam uwagę, że są bez mikrofonu. Są to słuchawki dokanałowe i kobiety nie zawsze dobrze tolerują taką konstrukcje zatem upewnij się przed zakupem czy Mama miała takie rozwiązanie już w uszach. Pomyśl może nad bezpieczniejszym wyborem - dousznymi np. VE Monk z mik za 45.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
12 godzin temu, bigmaras napisał:

 

To dość mocno budżetowa półka ale coś z mik się znajdzie. Masz Fidue A33 lub mocno popularne VJJB K4S. xDuoo EP1 to dobre doki ale zwracam uwagę, że są bez mikrofonu. Są to słuchawki dokanałowe i kobiety nie zawsze dobrze tolerują taką konstrukcje zatem upewnij się przed zakupem czy Mama miała takie rozwiązanie już w uszach. Pomyśl może nad bezpieczniejszym wyborem - dousznymi np. VE Monk z mik za 45.

dziękuje :), właśnie u mnie w rodzinie wszystkim bardziej pasują do uszne.

 

K4S kupowałem, siostrze, to teraz poczekam, jeszcze czy ktoś coś ma innego do zaoferowania 1 dzień i kupie A33 jeśli nie :)


Bardzo dziękuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności