Skocz do zawartości
  • 0

słuchawki iem do max 100 usd


xtremesystems

Pytanie

witam
mam obecnie blitzwolf FYE 7  czyli bluetooth z dwoma DD. (fajne jak dla mnie chociaz bass jakby przykrywa troche gore ale i tak wszystko słychac i głos i gitary )


zastanawiam nad fajnymi bang for buck iemami na kablu

zaweziłem w sumie wybór do 3 - 6

a) czy CCA i KZ to to samo czy inne sprzety? bo zauwazylem  ze odpowiednie modele CCA sa od kz-ów kilanascie USD tansze .



b) moje typy

1) Kz AS 12
2) kz AS 16 ( czy warto doplacac wzgledem 12?)
3) kz ZSX troche ciekawi mnie polaczenie DD z 5cioma  BA

i teraz z cca

4) CCA C16 (tutaj cena AS12tki) jak wzgledem AS16?
5 Cos co  bardzo przykuło moją CCA CA16 Czyli 7 xBA + DD . czyli było by to lepsze od wszystkiego w/w na papierze. jest to jakas totalna nowosc za 60 usd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Witaj.

Ja się dopiero zagłębiam w temat IEM-ów, ale z tego co wyczytałem to KZ i CCA stosują te same przetworniki, ale mają ciut inne strojenie.

Zainteresowałem się KZ ZS10 PRO i właśnie KZ ZSX, ale opinie na temat obu modeli są często skrajnie różne. Jedni twierdzą, że to "Terminatory" to rozwinięcie ZS10 PRO, a inni, że to krok w tył zarówno w kwestii dźwięku jak i komfortu.

Ponadto więcej nie zawsze znaczy lepiej. Teraz jest taki trend, że kolejne modele prześcigają się w ilości zastosowanych przetworników, ale czy to się przekłada na lepsze brzmienie?

Ja ostatnio słuchałem KZ ZS6 i jeszcze jakiegoś modelu, którego nazwy nie pamiętam i oba grały dość podobnie tzn. typowa V-ka, ale ogólnie rzecz ujmując to większość chińczyków jest tak zestrojona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Posiadam KZ ZST grają dobrze w swojej cenie ale warto zainwestować w srebrny kabelek i pokombinować z tipsami. 

Myślę, że rozbierze opinie dotyczące w.w. modeli są właśnie spowodowane podobnymi problemami, do tego jakość też może się różnić w różnych egzemplarzach.

 

Ja ze podobną gotówką wolałbym się rozejrzeć za Fiio, Shure czy Nuforce jak KZ i podobnymi ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak chcesz multiarmature, to weź KZ BA10 lub TRN BA5. Oba modele są bardzo udane i podobają mi się bardziej niż C16. Hybrydy nie koniecznie okażą się lepsze, trudno imo jest zrobić dobrą hybrydę dd + ba w małych pieniądzach (wnioskuję z ilości słabych modeli).

Edytowane przez requal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności