Skocz do zawartości
  • 0

słuchawki do gier 400-450zł


zelipapa

Pytanie

Cześć, szukam słuchawek do gier FPS, głównie CSGO oraz Valorant,. Do tej pory przez ok. 3 lata używałem hyperx cloud I. Słuchawki zaczęły trzeszczeć po kilkudziesięciu upadkach, krótki kabel przez to że musiał być podłączony do przedłużki, wielokrotnie był masakrowany przez kółka fotela, a mikrofon już po kilku miesiącach przestał zupełnie działać. Dlatego na kolejne słuchawki testowałem kolejno bezprzewodowe g533, dźwięk był strasznie płaski, nie dało się rozpoznać kierunku z którego dobiegają dźwięki, nauszniki które przy niewielkim ruchu głowy wydawały dziwny dźwięk (szelestu?). Kolejnymi słuchawkami jakie testowałem były logitech g pro II gen, słuchawki były w porządku ze względu na dźwięk oraz mikrofon, ale wygoda byla na bardzo niskim poziomie. Skórzane nauszniki powodowały szybkie pocenie się głowy, pałąk mocno dociskający do głowy nieumożliwał długie sesje, a pilot na kablu (używając karty dźwiękowej USB dołączonej do słuchawek) przy wysokiej głośności wydawał irytujący, piszczący dźwięk.

Proszę was o polecenie słuchawek z naciskiem na kolejno:

1. dobrą jakość dźwięku

2. wygodę korzystania (najlepiej dołączone welurowe pady)

3. mikrofon

4. solidny kabel (dłuższy niż 1m)

Do tej pory rozważałem logitech g pro x,  hyperx alpha, cloud II, tylko zniechęca mnie brak welurowych padów. W ostateczności mogę korzystać z tych starych dołączonych do cloudów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
13 godzin temu, Niewiernus napisał:

Rozważasz używki? Takie Sennheiser G4ME ONE (3m bodajże) czy Beyerdynamic Custom Game(bazowo 1,2m)

Dorzucić do tego nowe welurowe pady prawdopodobnie spełniłyby twoje oczekiwania.

 

Wolę nowe, bo uznaje, że jak się na czymś nie znam to nie kupuję używanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności