Skocz do zawartości

Clix


Gość Ania:)

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pare pytań dotyczących clixa:

 

1. Czy będzie on wykrywalny przez piracki windows? (mam sp+wmp11)

tak wiem pirate suxx

2. Czy jest potrzebna jakaś nowa wersja USB? Mój komp jest dość stary i nie wiem czy to będzie współgrało.. (mój creativ muvo n200 działa bez problemu[taki przykład])

3. Czy zgrywanie gier/filmów/mp3 na odtwarzacz to skomplikowana czynność?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo przez 5 minut nikt nie odpowiedział? O_o to jest forum, nie czat - nikt nie siedzi tu 24/7, tym bardziej, że akurat jest weekend - na forum trzeba zaczekać nawet 24-48h na odpowiedź, niektórzy siedzą tu np. codziennie o 20... -_-'

 

ad. 1) powinien działać, ale w przypadku gdyby jednak nie chciał to będzie problem

ad. 2) to czy komp ma USB1.1 czy USB2 nie powinno mieć znaczenia - na USB1.1 kopiowanie plików będzie po prostu wolniejsze...

ad. 3) przez synchronizację z WMP11 albo metodą przeciągnij-i-upuść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

1. Bedzie dzialal, legalnos nie ma znaczenia. Jesli checesz wrzucac przez WMP11 to mozeszz aintalowac same kodeki tego odtwarzacza. Mozesz uzywac np JRiver Media Center, ktory zrobi to dla Ciebie. Poza tym Windows supportuje clixa jako urzadzenie zewnetrzne i mozna przezucac pliki z poziomu exploratora.

 

2. W zaleznosci od plyty glownej wersja portu USB (nizsza = wieksze prawdopodobienstwo (ver: 2.0, 1.1, 1.0)) moze uniemozliwic ladowanie odtwarzaca, lub/i znacznie spowolnic proces ladowania. (warto kupic ladowarke sieciowa).

 

3. Czynnosc bardzo prosta, po prostu kopiujesz pliki do okreslonego folderu urzadzenie widzianego z poziomu "Moj komputer"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności