Skocz do zawartości

Niob Nb-112 Mp3 1gb, Kilka Pytan


pawel75

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie grupowicze.

 

chce kupic tani odtwarzacz, z dobra (zdaje sobie sprawe z tego, ze nie z bardzo dobra) jakoscia i dobra glosnoscia. przeczytalem kilka Waszych post'ow i widze, ze NIOB jest godny rozwazenia, pod warunkiem, ze na "dzien dobry" kupie dobre sluchawki, a takowe posiadam, wiec ta sprawa jest u mnie rozwiazana . mam jednak kilka pytan:

 

1) wbudowany akumulator mnie zaskoczyl (negatywnie). wiem, ze bardzo czesto bede go doladowywal, nawet wtedy, gdy NIOB nie bedzie totalnie wyczerpany. czy posluzy on mi przez lata, czy tez okaze sie, ze za rok, dwa NIOB bedzie do wyrzucenia tylko z powodu zuzytego akumulatora. bede sluchal NIOBA, srednio, nie wiecej niz 3 godziny dziennie.

2) uzywam linux'a, wiec pytanie, czy NIOB dziala wtrybie UMS? Nie wyobrazam sobie pracowac na windach.

3) czy odtwarzacz ma opcje "resume"?

4) zalozmy, ze wlasnie nacisnalem klawisz pause. czy jak teraz nacisne play, to odtwarzacz gra od razu z wlasciwa glosnoscia, czy tez robi jakies "fade in", tak jak to maja iRevery (na pewno T10).

5) czy na wyswietlaczyu jest wyswietlany tytul utworu?

 

pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności