Skocz do zawartości

Stare Cd


wyborca

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedys mialem na winylu nagrania grupy Kormoran Folk and Sylvester. Brzmi dziwnie, ale muzyka byla fajnym polaczeniem rocka z muzyka ludowa (bardzo daleko od dyskotekowych klimatow Deep Forest).

Chcialbym kupic te "archiwalne" nagrania, ale wobec dlugiej nazwy zespolu Google glupieje wypisujac wszystko dookola. Do tej pory nie jestem pewien czy byla to grupa czeska, slowacka czy wegierska. Jak znalezc w sieci konkretne informacje o grupie, zwlaszcza o cd? Jestem tak zdesperowany szukaniem, ze pobralbym nawet pliki z sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, to jest ten zespol... sek w tym, ze widze tu wszystkie plyty oprocz "Cross Talks", o ktora mi chodzi :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisalem juz rano na wszystkie adresy ze stron z kontaktami, ale niestety nie po wegiersku tylko ang.

 

Chlopaki (a raczej juz dziadkowie) chyba nie bardzo sa zinteresowani mlodym fanem... cisza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chcesz znalesc informacje o plycie CD (niestety tylko takie nosniki obejmuje ta baza to zapraszam na >>>>> BAZA CD <<<<<

"Teoretycznie" (bo roznie to bywa z praktyka ;) ) znajduja sie tu wszystkie plyty jakie wyszly na swiecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności