Skocz do zawartości

[S] SONY IER-Z1R słuchawki.


laocy

Rekomendowane odpowiedzi

Używane,stan perfekcyjny,oczywiście kupione za granicą w jednym z azjatyckich Sony Center.Pełen komplet firmowy(opakowania,słuchawki,przewody,tipsy etc.)

Z mojej strony :dźwięk wyrazisty(Tool-Pneuma piękna rzecz),scena rozbudowana(pies szczekający u Watersa obśmiałem się jak norka),bass wspaniały(chociaż ja nie jestem bassolubem-Metallica-Nothing Else Matters miodzio)Sybilanty tutaj Patricia Barber w Modern Cool niestety syczy,ale ona syczy na każdym sprzęcie,który miałem zaszczyt odsłuchiwać np.na AS)Słuchane na oryginalnym przewodzie zbalansowanym 4,4mm(dzięki otulinie z jedwabiu faktycznie brak efektu mikrofonowania)+DAP SONY NW-WM1Z(nagrania FLAC 44,1kHz/16bit)

Tak się zastanawiam po co mi sprzęt stacjonarny?😊

Więcej info,opinii w internecie.

Odbiór osobisty w Warszawie.Brak możliwości odsłuchów.Nie przyjmuję zwrotów.Propozycja tylko dla zdecydowanych.Cena 6.8kzł.

W przypadku pytań:proszę śmiało je zadać,odpowiem na pewno(w miarę mojej skromnej wiedzy)

IMG_3602_LI.jpg

IMG_3603_LI.jpg

IMG_3600_LI (2).jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności