Skocz do zawartości
  • 0

Budżetowe dokanałowe do muzyki i rozmów


Kluczyk

Pytanie

Cześć,

 

Zwracam się do was z prośbą o wsparcie w wyborze słuchawek bezprzewodowych (bez kabla z modułem bluetooth).

Poszukuję czegoś co będzie współpracowało dobrze z moim Xiaomi Mi 9T Pro (jeszcze nie mam go za dobrze sprawdzonego, ale wydaje mi się, że ma braki w mid basie). Pod tym urządzeniem będę słuchał muzyki - głównie przez Spotify jakieś rapsy i trochę house.

Zależy mi również na tym, żeby słuchawki miały wbudowany mikrofon ponieważ mam zamiar korzystać z nich w pracy do rozmów, a dzwonię dość sporo.

 

Budżet ustalam na jakieś "ruchome" 200zł, ale jeżeli znajdzie się coś taniej co nie będzie zbytnio odbiegało jakością to zdecydowanie wolę zaoszczędzić, choć nie kosztem trwałości.

 

Na własną rękę szukałem w google i znajduję z reguły jakieś "chińczyki".

Czy warto zainteresować się marką AWEI? Miałem kiedyś jakieś bardzo tanie doki od nich i muszę przyznać, że bas tam był potężny. Same słuchawki zepsuły się po dwóch miesiącach, ale faktem jest, że kosztowały jakieś 10zł.

Kumpel ma Xiaomi Airdots i mówi, że kiepsko i nich z basem, a jakość rozmów nie powala (sam nie słuchałem, więc jeżeli ktoś ma odmienne zdanie proszę o opinię).

 

Rozglądałem się trochę na forum i nie znalazłem satysfakcjonującej mnie odpowiedzi, bo w sumie mam szczególne wymagania, dlatego proszę o pomoc. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Bierz z aliexpress z oficjalnego sklepu Edifiera Tws1. Tanie, przyzwoita jakość dźwięku i rozmów, granie niemęczące, 8 godzin na baterii. Jeszcze na jakieś tipsy wystarczy, jakby stockowe nie przypasowały

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jest też coś leoszego xajomi niż airdots i kosztuje własnie te 200.

Głownie czas pracy w tak małych korkach boli.

Niestety jakość za rozmowy odpowiada mikrofon i czytelny zakreś srednicy.

Muzyka elektroniczna to głownie V czyli brak średnicy.

pisane mobilnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Czy ktoś jest w stanie polecić coś sprawdzonego poza Edifier? Chyba nie chciałbym być tym testującym jako pierwszy na forum, raczej skłaniałbym się ku sprawdzonej już opcji,tym bardziej, że chcę sobie je wybrać na prezent, którego nie chce odsprzedawać, albo zamieniać na coś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
W dniu 5.11.2019 o 18:23, Kluczyk napisał:

Czy ktoś jest w stanie polecić coś sprawdzonego poza Edifier? Chyba nie chciałbym być tym testującym jako pierwszy na forum, raczej skłaniałbym się ku sprawdzonej już opcji,tym bardziej, że chcę sobie je wybrać na prezent, którego nie chce odsprzedawać, albo zamieniać na coś innego.

Są już dwie pary na forum, w tym jedna moja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ciepłe dni, lekka vka z łagodną górą. Niemęczące granie, można godzinami słuchać. Bas mało rozdzielczy, no ale w tej cenie... Przestrzeń nie za duża, ale nie jest przesadnie ciasno. Jakość rozmów przyzwoita, rozmówcy mówili, że dobrze mnie słychać. Nie testowałem podczas wiatru.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności