Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki do 800ZŁ


Ligo06

Pytanie

Ostatnio w pracy miałem możliwość porozmawiać z przedstawicielami Sony, prezentowali Xperie 5 (swoją drogą jak dla mnie nudna, jak każda Xperia)
 Co ciekawe, w zestawie z tym telefonem dołączane są słuchawki Sony WHXB900N, które na stronie producenta o ile dobrze pamiętam wyceniane są na 999zł.
 Na internecie są za 799zł, aczkolwiek operator komórkowy u którego pracuje - oferuje te telefony wraz ze słuchawkami (ponoć w zestawie z telefonem przez internet ciężko je dostać) - w związku z czym ilość tych słuchawek na rynku będzie się powiększać. Jest duża szansa, że wypoluje je na Olx/Allegro za 550-650zł
Rodzi się pytanie, czy słuchawki SONY WHXB900 za +-600zł to dobry wybór? Miałem przyjemność na nich słuchać muzyki - grają naprawdę fajnie, aczkolwiek nie mam odniesienia do innych modeli w tej półce cenowej.
DODAM, ŻE NIE WYKLUCZAM UŻYWANIA SŁUCHAWEK NA SIŁOWNI, więc nie chcę, żeby pot jakkolwiek źle oddziaływał na nauszniki, to dobre rozwiązanie czy trzeba niestety oddzielić słuchanie muzyki na dworze/w domu od trenowania w nich?
Przeglądając Forum natknąłem się również na słuchawki AKG K 845 BT,
Co sądzicie o tych modelach słuchawek? Warto polować na Sony w okazyjnej cenie?
Drugie pytanie, jak sprawdzić orginalność takiego produktu? Na OLX często wałki, nie chce kupić jakichś podróbek.
Dodam, że nigdy nie miałem słuchawek BT, czy jest coś o czym powinienem pamiętać wybierając taki rodzaj słuchawek?
#AKG K 845 BT
#Sony WHXB900N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
W dniu 9.10.2019 o 22:56, Ligo06 napisał:

.... Miałem przyjemność na nich słuchać muzyki - grają naprawdę fajnie, aczkolwiek nie mam odniesienia do innych modeli w tej półce cenowej....

 

Wizyta w sklepie (np. MM) pozwoli na odsłuch innych modeli i będziesz miał wyrobione zdanie - własne, więc najważniejsze.

 

Co do opinii innych, to temat wałkowany na 32 stronach :) 

 

 

Edytowane przez marek_m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dzieki za podlinkowanie tematu. Ale wiecie, bardziej pytam o opłacalność tych konkretnych słuchawek, bo skoro producent wystawia je za 999zł, rozumiem że w tej cenie są fajniejsze słuchawki na pewno. Ale czy w cenie 500-600zł za te słuchawki - znajdzie się godny konkurent? Czy wtedy jak najbardziej warto wydać te pieniądze na akurat ten model. Bo wiem ze te sluchawki na dniach będą po ~600zł, bo są w zestawie z telefonem, a przeciętny kowalski tych sluchawek nie potrzebuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności