Skocz do zawartości
  • 0

Potrzebne sluchawki i sprzęt do hi res


yorkk

Pytanie

Witam jestem swiezakiem jeśli chodzi o tego typu sprzęt. Wykupiłem obecnie tidal master gdzie odtwarzam to na samsungu s7. Chcialbym nabyć jakieś sluchawki do 1300zl i prawdopodobnie kupie telefon samsunga s10e. Co byście polecali za sluchawki i sprzęt do odtwarzania tego typu muzyki? Myślałem o sluchawkach nausznych SONY WH-1000XM3B. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Teraz wszystkie Samsungi serii S mają tylko Exynosy, dla którejś sieci amerykańskiej robią z SD 855

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
8 minut temu, Mripper napisał:

Nie zmienia to faktu, iż Sabre w LG (cała implementacja /tor , bo sam chip jak wiadomo to tylko mały kawałek całości) jest zwyczajnie lepszy od CL w Samsungach. Wiem, bo mam S10 i Note 9, a mimo wszystko cały czas nadal również używam LG, właśnie ze względu na daca. Różnicę słychać na każdych w miarę przyzwoitych słuchawkach, niezależnie od tego czy mowa o tych łatwiejszych czy trudniejszych do napędzenia (na tych ostatnich zwyczajnie "uwidacznia" się bardziej). Warto również pamiętać, że to dwie różne szkoły grania (zupełnie różne implementacje), więc sporo zależy od preferencji.

Tutaj nie do końca się zgodzę. Również mam i LG i Samsunga i dużo zależy od preferencji, słuchawek i gustu,jednak sama jakosc nie jest gorsza w samsungu. Sabre gra "czysciej" ,ale jest to bardziej charakterystyka samego chipu i dodatkowego strojenia ,niz kwestia jakości. Do "wiekszych" słuchawek mi pasuje bardziej LG, ale wiąże się to z większą mocą, przez co po prostu lepiej wysterujesłuchawki. Natomiast większość iemow bardziej pasuje mi na samsungach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tak też w sumie napisałem - wiele zależy od preferencji. Ot jedynie z technicznego punktu widzenia implementacja LG jest generalnie lepsza niż Samsunga. Nie zmienia to faktu jednak, że co jest lepsze dla kogoś w przypadku muzyki w 95% sprowadza się właśnie do preferencji. Dlatego właśnie najlepiej zawsze jest samemu odsłuchać i porównać, co bardziej pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

W czym? Sam układ to dopiero początek, zależy od implementacji. Ale to dość popularny układ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności