Skocz do zawartości

Coś Dziwnego Stało Się Z Kopiowaniem...


nicli

Rekomendowane odpowiedzi

Kopiuję muzykę poprzez iriver plus 2.0 Jeszcze wczoraj gdy wrzucałem muzykę wszystko było ok a dzisiaj kiedy klikałem na jakąkolwiek piosenkę i dawałem na TRANSFER to wyskakiwało okienko TRANSFER STATUS, wewnątrz FILE NAME a obok CAUSE. Pod file name była oczywiście nazwa piosenki a pod cause WRITING FILE. I tak za każdym razem :/ Nie wie może ktoś co się stało i czym może być spowodowane?? Bardzo proszę o szybką odpowiedź z rozwiązaniem tego problemu... Zaznaczam że mam firmware v1.70.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieni?em port usb - nic, próbowa?em przez wmp - nic, próbowa?em przez eksploratora - nic :( Za ka?dym razem: "Nie mo?na utworzy? folderu lub pliku" :( My?l? ?e problem nie lezy w firmwarze a poza tym boje sie aktualizowac bo wiele ludzi pisalo ze im sie po tym odtwarzacz nie chcial wlaczyc :( Jakies inne sugestie?? :( Odtwarzacz mam dopiero od wczoraj i juz sie cos zrypalo.... :( :( :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle, że zaktualizowanie fw jest teraz optymalnym rozwiązaniem. Pamiętaj o naładowaniu baterii przed updatem bo żżera jej dość dużo a jak podczas update'u bateria padnie to po playerze. I nie ma co się bać jak wszystko dobrze zrobisz to nie będzie zadnych komplikacji przy wgrywaniu nowego softa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja firmware to podstawowa czynność - to że komuś się player po tym nie włączył to mało istotne- ludzie umierają w wypadkach samochodowych ale w domu chyba całego życia nie spędzisz z tego powodu?:) Zrób update firmware'u jeśli sie nie da to format playerka z poziomu iriverplus albo menu playerka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możliwe, że masz za dużo wpisów w tablicy fat16 => po ludzku: za dużo plików/folderów w głównym katalogu playera, max jest bodajże 120, nie jestem pewny... jeśli problem jest właśnie w tym, to tego nie obejdziesz, fat16 tak ma... musisz mieć podfoldery, tam już nie bedzie ograniczeń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak :] Obyło się bez upgrade'u firmware'a :] Podpiąłem do innego USB, zaktualizowałem iRiver Plus do wersji 3.2 i za bodajże drugim razem wszystko poszło ok :D Wydaje mi się ze kroku1 może mieć tu największą rację bo faktycznie w głównym katalogu odtwarzacza mam chyba 170 piosenek, wiec pewnie dlatego nie chciało się kopiować. Swoją drogą skoro w folderze może być max 120 piosenek to jakim cudem ja zmieściłem 170? :D Teraz iRiver Plus 3 robi normalnie podfoldery i jest dobrze :] W każdym razie problem rozwiązany. Do czasu... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności