Skocz do zawartości

Iriver Mtp A Linux


hispan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

prosze o wypowiedzenie sie w kwestii czy mozliwe jest działanie odtwarzacza w wersji MTP na linuxie. np Mandriva. Wiadome jest ze wersja MTP potrzebuje SP2 i WMP 10. wiec wydaje sie nie mozliwe ale...

 

1. Czy da sie zaistalowac np WMP10 na Linuxie za pomoca programow dzieki ktorym dzialaja aplikacje dedykowane na Windowsa.

 

2. A moze innym programem, choc to mi sie wydaje woogole abstarkcyjne.

 

Wiem ze najlepsza rada jest konwersja na UMS ale moj mp3 T20, stara sie bardzo abym nie mogl tego zmienic.

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa dwie mozliwosci:

 

1) linux + uruchomienie: VirtualBOX OSE (open source community) + instalacja windowsa xp z wmp10 (muze mozesz udostepnic z mandrivy, a przegladac jako otoczenie sieciowe w VirtuallBox'ie)

 

2) linux + VMware Player (za darmo). Gdzies w necie znalazlem pliki, ktore pozwalaja stworzyc obraz np. z NTFS bez koniecznosci instalowania platnego VMware Workstation. (jak cos moge postarac sie pomoc, bo mam juz gotowy 5gb obraz + pliki konfiguracyjne)

- ja w ten sposób mam zainstalowany Microsoft ActiveSync (do palmtopa) i spokojnie moge instalowac programy przez USB emulowanego Windowsa :)

- w przypadku posiadania dzialajacego VMware Workstation mozesz bezposrednio uruchomic "Shared Folders", ktorymi moga byc dowolne katalogi z dostepem do zapisy pochodzace w partycji linuxa

 

3) konwersja na UMS. Z tego co sie orientuje, jest IE6 na linuxa (bo go mam), ale o tym zeby ktos mial WMP10 na linuxie nie slyszalem. Moze byc tak, ze bedzie potrzebowal czegos wiecej niz tylko podstawowych plikow jakie ma WINE.

 

WMP10 bardzo integruje sie z Windowsem i jego kochanym SP1/2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co prawda do serii Txx nic nie znalazlem ale np do ifp jest cos takiego:

ifpgui

QT based manager for iRiver iFP audio players

This project is an open-source graphical user interface (GUI) for iRiver's iFP flash audio players.

It uses libifp to access the player over the management interface.

This program does not work with the H series players.

These models are known to work: iFP-1xx,3xx,5xx,7xx,8xx,9xx and N10. You can only use this software if your player has the "Management" version of iRiver's firmware installed.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności