Skocz do zawartości

Zagubiony!


gameboy

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio ciagle sledze to forum gdyz przymierzam sie do zakupu jakiegos playerka mp3. Teraz do rzeczy:)

 

Duzo czytalem o Sansa C240 i juz bylem zdecydowany na jej zakup. Jedni bardzo chwala a potem trafiam na tematy gdzie niektorzy wspominaja ze wcale nie jest dobry i to samo powiedzial mi sprzedawca w MP3 Store(Proponowal iRivera za 400zl, moze chcial mnie wydoic jak sie da?):/

 

Juz sie w tym wszystkim pogubilem:( Czy moglby mi ktos zrobic jakies zestawienie odtwarzaczy max 300zl(w gre wchodza tylko nowki).

Zalezy mi na dobrym dzwieku, aha mam Ep630, dobrze by bylo zeby odtwarzacz dobrze z nimi gral :)

Nie wiem czy kupic:

 

- Sanse

- Sony

- Mpio

- Mobiblu

- IAudio

- IRiver

 

(jesli z tych 3 ostatnich jest cos do 300:/)

 

gdzies ktos cos wspomnial o jakims Meizu? :blink:,

czy moze dostane cos lepszego w tej cenie :huh: ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz do 300zł, to jesteś w stanie dostać irivera T10 lub T30 1GB, w zależności od tego czy chcesz mieć kolorowy ekran/który bardziej się podoba/itd. "bebechy", czyli dźwięk mają ten sam.

 

W dobrej cenie 235zł jest meizu E3 1GB. Nowość, wychwalana przez użytkowników, na podespołach irivera ifp(czyli najlepszego) jednak trochę gorzej grający. To może być całkiem dobry wybór.

 

Jeśli chodzi o sansy, to szczerze mówiąc nie mam do tej firmy zaufania... Z jednej strony dobra cena, czytnik kart i niezły dźwięk, z drugiej strony upierdliwa konieczność przeszukiwania utworów po tagach, problemy z "bezpiecznym usuwaniem sprzętu" i kilka innych wpadek zupełnie mnie nie przekonują do produktów tej firmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności