Skocz do zawartości

T10 A Meizu M6


xerathin

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ~Michal~

xerathin czy ty posiadasz lub posiadales meizu m6? bo jestem ciekawy jaka ma jakosc wyswietlacza, czy ladnie widac filmy zgrane z komputera? ile zajmuje normalny film (700 mb) po skonwertowaniu i zgraniu na odtwarzacz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ~Michal~

mam jeszcze jedno pytanko (troche zawracam tylek ale chce kupic ten odtwarzacz i chce o nim wiedziec jak najwiecej) ;) Wyczytalem gdzies ze gdy oglada sie film na meizu to po jakis 40 min. zaczyna sie ciac..... czy to prawda??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meizu nie mam, ale bawiłem się nim przez chwilę w sklepie. Wyświetlacz ma wielkość 2,4 cala i według mnie bardzo ładną jakość, więc filmy powinny działać płynnie. Filmu nie widziałem, ale co do wielkości to podobno zajmują mniej więcej połowę tego, co przed konwersją. Zresztą możesz sobie ze strony Meizu ściągnąć program do konwertowania i zobaczyć, ile będzie zajmował film po konwersji, i czy odpowiada Ci 18fps. A to z 40 minutami to chyba tylko na starych firmware'ach, w nowym to podobno poprawili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie laduje m6? przez komputer? jak tak to czy mozna kupic przejsciówke zeby ladowac normalnie w gniazdku?

 

Można przez komputer, ale jest jakiś sklep, który dodaje za darmo, albo prawie-darmo ładowarkę sieciową. Możesz też kupić taką ładowarkę oddzielnie - wpisz na allegro w wyszukiwaniu "ładowarka usb". I poczytaj na forum o tym (też tak samo wyszukaj), bo one czymśtam się różnią, ja niestety nie wiem dokładnie czym.

 

Alienv - pytałem niedawno kolesia z mpfour.pl i mi napisał, żebym się skontaktował po piętnastym (czyli teoretycznie już od jutra), bo wtedy ma być dostawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaka jest jakos radia w tym meizu, wiem ze to tylko dodatek, ale interesowaloby mnie to, i czy mozna zapamietywac rozne stacje.

oraz czy mozna edytowac sobie playliste przy oddtwarzaniu muzyki mp3.

 

aha i jeszcze jedna rzecz, czy podczas ladowania (poprzez podlaczenie do komputera) mozna nadal sluchac muzyki/radia?

 

dzieki

chris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności