Skocz do zawartości

T10 Z Ery Zmiana Firmware Pomocy


Silme

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wiem ze wątek zmiany firmware w T10 byl poruszany ysiace razy ale... No właśnie są pewne ale. Mam odtwarzacz iriver t10 512mb z ery. Ściągnołem firmware updater... no właśnie sam nie wiem ktory mam ściagną mam kilka wersji 1.2/1.5/1.7. W którymś z tematów wyczytałem że w Iriver plus nalezy zmienic model ze standardowego H10 na T10 zrobilem to. Przy właczeniu updatera mam problem gdyz nie wykrywa on odtwarzacza. W kazdym z updaterow pisze mi ze mam podłączyc H10 do komputera. Pomocy dajcie mi link z odpowiednim updaterem. Napiszcie jak sprawdzic firmware ktore jest obecnie w otwarzaczu. No i napiszcie co zrobic zeby wykrylo otwarzacz. Przepraszam ze pisze po raz enty o tym samym ale na te pytania po czesci odpowiedzi nie znalazlem. Bede bardzo bardzo wdzieczny

 

NIEAKTUALNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W?a?ciwie nawet nie wiem jaki to jest model. UMS z tego co piszecie jest wykrywany jako dysk przenosny. Mój nie jest ale jak chce zrobic update firmware to wyskakuje mi taki obrazeczek

http://img70.imageshack.us/my.php?image=updaterv14002xc5.gif

i nic nie moge dalej zrobic... Poprostu podlanczam odtwarzacz a program gonie wykrywa ;/ Tu akurat jest updater 1.4 ale korzystam z tego co mi wysłałeś i dokładnie to samo jest

 

NIEAKTUALNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobralem nowa wersje i na nowej jest to samo. Scren dalem ten bo tylko taki znalazlem w necie

Wersja którą pobralem z podanej przez ciebie strony to v2.2.0.0 probowalem tez versja v1.50 i jest dokladnie to samo w oknie do ktorego link podalem nie moge dac next nie wiem czy updater jest ustawiony na H10 i dlatewgo nie widzi T10 nie mam pojecia...

 

Jeszcze raz pisze ani system ani updater nie wykrywa odtwarzacza. Podłanczajac kabel usb do odtwarzacza slychac charakterystyczny dzwiek podlanczanego urzadzenia ale to juz koniec. Ani media player 10 ani updater nie widza tzn nie wykrywaja odtwarzaqcza mam nielegalnego xp z serwice pack 2 i wmp 10 ale wmp tez nie widzi odtwarzacza. W zaden sposob nie moge zgrac muzyki ;/ Jeszcze raz podaje link http://img70.imageshack.us/my.php?image=updaterv14002xc5.gif w tym momencie nic nie moge zrobic zadnym updaterem probowalem 1,20/1,50/2.2.0.0 i w kazdym jest to samo Prosze o pomoc Dziwi mnie tylko dlaczego pisze cos o HDD typu H10 skoro odtwarzacz jest T10 ;/

 

NIEAKTUALNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności