Skocz do zawartości

Zestaw stereo + smartfon


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, rafszyb napisał:

Sorki, wydawalo mi sie, ze nie. Moze jakis bledny opis czytalem. Wiec spoko.

2005552758_Screenshot_20190211-112341_SamsungMembers.thumb.jpg.760664e8c780b864ad436b59e0e1f9fc.jpg

Jest tylko jeden problem, mogę przełączyć na aptX ale zaraz samo wraca na SBC, jak by trzeba było zmianę zatwierdzić ale nie na takiego przycisku??? 

Screenshot_20190211-170920_Settings.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli urządzenie odbiorcze ma jakiś lepszy kodek to połączysz. Natywnie zawsze wraca do SBC. Ja mam dwa LG V30 i G7 i jak łączę z Btr-3 to jest SBC jeśli nie odtwarzam muzyki. Przy odtwarzaniu muzyki automatycznie przełącza się na LDAC. Po skończeniu (zamknięciu aplikacji muzycznej) wraca do SBC. Wtedy lepszy jest zasięg. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za uświadomienie jak przyjdzie zamówiony DAC, FX-AUDIO BL-MUSE-02

Opiszę wrażenia, oczywiście subiektywne bo nie mam absolytnie słuchu muzycznego ale fizycznie bardzo dobry i na początku nie wiem czy coś jest lepsze czy gorsze od innego, natomiast słyszę, że jest inne, np. różnica między flac i mp3 320, jest dla mnie wyraźnie słyszalna ale co jest lepsze? po prostu inne.

Edytowane przez maryoosh71
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Urządzenie przyszło, działa, podłączyłem najtańszym byle jakim kablem rca. Wrażenia muzyczne: gra poprawnie, inaczej niż telefon - jack - wzmacniacz, Dzwięk z BL-MUSE-02 jest bardziej zrównoważony, ma dużo mięsa, bardziej wyeksponowany środek,  przez mini jacka jest bardziej konturowo jakby sztucznie wykorektorowane. Zaraz będę zamawiał kable (poprawi się jakość czy nie, usłyszę czy nie usłyszę), napweno poprawi się estetyka wizualna 😉. Przy włączaniu urządzenia głównym przyciskiem słychać trzask w głośnikach, dioda zasilacza (niebieska) oświetla cały pokój, trzeba schować za szafkę albo zakleić. Diody na przednim panelu migają jak kolorofon na dyskotece w remizie ale bez przesady nie jest tak źle, chociaż jak by dali jakieś subtelne kreseczki to byłoby lepiej. Z Poweramp działa bez problemu natomiast z Samsung miuzic nie dzała sterowanie głośnością z pozycji telefonu. Jak macie jakieś pytania to proszę.

Edytowane przez maryoosh71
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 8.02.2019 o 12:31, Oskar2905 napisał:

Grają też jak jakieś słabsze estradówki. Do domu to słaby wybór. 

Co byś polecił bo jestem świadom wad i zalet altusów, może jakieś podstawkowe monitory do pokoju 16m2. do cichszego słuchania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu 28.02.2019 o 16:07, Oskar2905 napisał:

Zależy jaki budżet.

I czy nowe czy używane.

Budżet nie za duży z 600 zł, więc chyba używki.

Ktoś mi polecał Heco prcision ale ciężko znaleźć  w dobrym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heco precision to po prostu takie ładniejsze heco z ładnym frontem i pierścieniami. Od strony dźwiękowej nie różnią się od "podstawowych" serii PSL itp. Czemu trudno je znaleźć w dobrym stanie? Nie dawno widziałem. Nie możesz też wymagać żeby 30-40 letnie kolumny nie miały ani jednego obicia bo tak to na pewno nic nie znajdziesz ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności