Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki do biura do Fiio e10k 400 zl


m99

Pytanie

Czesć

Jestem na etapie zmiany słuchawek, aktualnie mam Shure SRH 240, szukam czegoś lepszego/wygodniejszego. Na codzien słucham różnych gatunków, trochę elektroniki, trochę rock, trochę indie. Mocno zależy mi na wygodzie, gdyż słuchawki będą uzywane tylko do pracy w biurze, przez kilka godzin dziennie. Jako źródło mam fiio e10k. Do tej pory moja uwagę zwróciły:

 

Soundmagic Hp151 - miałem je na uszach i wydają się być wygodne, martwi mnie ich skuteczność, gdy podłączyłem je do telefonu to miały "cienszy" dźwięk niż inne modele. Czy e10k da z nimi radę?

 

Beyerdynamic Custom One Pro Plus(troche droższe niż 400)

Shure Srh 840

 

Czy ktoś ma doświadczenia z tymi sluchawkami w połączeniu z e10k? Jak ich wygoda? A moze znacie inne modele warte uwagi?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 odpowiedź na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Soundmagic Hp151 to nie są słuchawki trudne do wysterowania ale przeciętny mocowo telefon może mieć problem z ich napędzeniem.
Mam Soundmagic Hp150 i FiiO E18. Teraz tego zestawu rzadko używam ale gdy go używałem to zgrywał się mi ten zestaw bardzo dobrze, słuchawki były należycie wysterowane, zapasu mocy zostawało bardzo dużo.
FiiO E10K (200 mW @ 32 Ohm) które masz ma trochę mniej mocy niż FiiO E18 (300 mW @ 32 Ohm). Mocowo nie powinno być problemu.
Meizu Pro5 bez problemu napędza Sundmagic Hp150. Ale ten telefon ma dużo mocy na wyjściu - 91,3 mW @ 32 Ohm w porównaniu z innymi telefonami - np. iPhone 6S to 23 mW @ 32 Ohm, HTC 10 to 22,79 mW @ 32 Ohm.
Mam jeszcze Nexum AQUA - DAC/Amplifier, który ma na wyjściu 100 mW i też z Soundmagic Hp150 sobie radzi.
O innych słuchawkach się nie wypowiadam, bo ich nie podpinałem pod swoje DAC/Amplifier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności