Skocz do zawartości
  • 0

[800zł] Słuchawki do pracy / montaż video


japatrykaty

Pytanie

Witajcie, 
Poszukuję wygodnych słuchawek do kilkugodzinnej pracy przy montażu video. Co polecacie w cenie do ~ 800zł?
Słuchawki będą podpięte do jednostki stacjonarnej / laptopa. 


Polecono mi:
Snab Euphony
AKG K550
Philips Fidelio X2

Co do takiego zastosowania będzie najlepszym wyborem, mile widziane Wasze typy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
48 minut temu, japatrykaty napisał:


Sam montaż video.

Wiadomo, że mile słyszane, jakby przyjemnie też grały, po prostu podczas pracy poza video, a słuchając muzykę. 

na OLX masz hd600 za 600 zł od kolegi z forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
2 godziny temu, japatrykaty napisał:

Witajcie, 
Poszukuję wygodnych słuchawek do kilkugodzinnej pracy przy montażu video. Co polecacie w cenie do ~ 800zł?
Słuchawki będą podpięte do jednostki stacjonarnej / laptopa. 


Polecono mi:
Snab Euphony
AKG K550
Philips Fidelio X2

Co do takiego zastosowania będzie najlepszym wyborem, mile widziane Wasze typy. 

 

X2 mogę polecić. Wygodne i porządnie wykonane. Nie wiem jakie kryteria mają spełniać słuchawki przy montażu video ...

Ale do muzyki, to dźwięk, naprawdę, z wysokiej półki, grają przepięknie.

W tym budżecie masz jeszcze używki AQ Nighthawki, to już pierwsza liga. Są chyba jeszcze w naszym komisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak mają być zamknięte to jak najlepiej się sprawdzą te K550/551....nie męczący dźwięk, lekkie, wygodne,solidnie zbudowane....

Bardzo przestrzenne....do długiego słuchania świetne.

Ale jak mogą być otwarte to oczywiście jeszcze lepiej zakupić K701/ Q701, K712....najbardziej chyba wygodne i stworzone do słuchania all day słuchawki co miałem.

Ewentualnie równie dobre Beyerdynamiki DT990Edition  250/600ohm...też wygodne niesamowicie, dźwiękowo mocniejszy bas od AKG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
36 minut temu, Soundman1200 napisał:

 

Ale jak mogą być otwarte to oczywiście jeszcze lepiej zakupić K701/ Q701, K712....najbardziej chyba wygodne i stworzone do słuchania all day słuchawki co miałem.

Ewentualnie równie dobre Beyerdynamiki DT990Edition  250/600ohm...też wygodne niesamowicie, dźwiękowo mocniejszy bas od AKG.

k712 poza półką cenową a do beyerdynamików (pomijając fakt że wersja 600 jest przez wielu uznawana za znacznie lepszą od 250) powinien mieć wzmacniacz którego nie będzie miał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
9 godzin temu, whero napisał:

k712 poza półką cenową a do beyerdynamików (pomijając fakt że wersja 600 jest przez wielu uznawana za znacznie lepszą od 250) powinien mieć wzmacniacz którego nie będzie miał

No to nie ma sprawy, wtedy DT990E 32ohm....i zagrają z każdym grajkiem.?

Cena ta sama...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności