Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki dokanałowe do Sansa Clip Sport.


Mesiah1989

Pytanie

Witajcie. Szukam jakichś fajnych słuchawek dokanałowych. W tej chwili słucham na Sans Clip Sport oraz słuchawkach z zestawu. Chciałbym wskoczyć na coś zdecydowanie lepszego. Wiem, że player nie jest najwyższych lotów ale w przyszłości go zmienię. Budżet na słuchawki to 200-250zł. W tej cenie znalazłem np nowe gwarancji BRAINWAVZ S5 na 2 letniej . W sklepach stoją w okolicach 400zł więc może to okazja? Znajdę coś lepszego od nich w tym budżecie? Słucham głównie Rocka ale czasem też czegoś spokojniejszego. Nie trawie ostrego, męczącego grania. Z góry dzięki za sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

BRAINWAVZ S5 to V-ka z ostrą górą.

https://kropka.audio/test/sluchawki/recenzja-brainwavz-s5/2/

Zastanów się i nie kupuj, bo jest tanio. Chyba, że lubisz takie granie.

Ja bym polecił B&O H3.

Zajrzyj do działu Sprzedam. Tam koledzy sprzedają często fajne doki w korzystnych cenach.

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Sprzedawca wydaje się ok. Jeśli chodzi o cenę ... Ten model B&O H3 był dodawany do fona LG V30 chyba. Dlatego też ceny, w necie, tych doków są trochę dziwne. Cena z aukcji to 220,00 +20,00. Niezła w porównaniu do ceny standard 699,00 zdaje się. Ale trafiają się okazje.

Jak masz cierpliwość i nie śpieszy ci się to możesz poczekać i zapolować na jakąś atrakcyjniejszą ofertę. Jak nie to bierz.

Ja kupiłem tu https://archiwum.allegro.pl/oferta/sluchawki-lg-h3-komplet-i7086990068.html

Ze swojej strony mogę jeszcze dodać, że to jedne z najwygodniejszych i najsolidniej wykonanych doków jakie mam. A mam tego całą szufladę;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witam. Też mam tego grajka. Najpierw oryginalne słuchawki sandiska, nic specjalnego. Potem przejście na SM E10 - no tu już była znaczna poprawa.... Po kilku miesiącach z Chin sprowadziłem za 100 kilka złotych SONY MDR - EX 650AP.  I to jest to!!! Dźwięk jest pełny: basy mocne, ale nie przygniatające, szeroka scena muzyczna - wszystko doskonale słychać - doskonałe stereo, góra z wysokimi dźwiękami słyszalna. Jak na razie najlepszy wybór. Kolega Bednaar polecał jeszcze jakieś Redmaxy, ale tego nie zweryfikowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności