Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki dokanałowe do 100 zł


noszetrampki

Pytanie

Cześć,

szukam słuchawek dokanałowych, które zastąpią mi Sony Ercisson MH1 (trzecią już parę) do 100 zł. Brzmienie w soniaczach było dla mnie idealne, jednak za szybko się psują, do tego te przejściówki, które psują się jeszcze szybciej. Miałem Brainwavz Delta (szybko się popsuły, gorsze brzmienie niż Sony) oraz JBL (nie pamiętam modelu, tylko to, że kupiłem je w Holandii za 20€, brzmienie gorsze od Sony). Mam na oku parę modeli:

SUPERLUX HD387

Xiaomi Mi In Ear Hybrid Pro/każda inna nazwa

Soundmagic ES19

Które spośród nich będą najlepsze? Może jednak są lepsze?

Podziękuję wszystkim osobom, które polecą mi słuchawki, za które będzie trzeba troszkę dopłacić (często prawie drugie tyle). 100 to jest 100, sprawa jest jasna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1

Najlepsze w czym? :P
W izolacji, wygodzie użytkowania, trwałości, jakości użytych materiałów, wyglądzie?
Przypuszczam, że chodzi o "najlepiej grające"? :)
To też subiektywne, każdy ma inne preferencje dźwiękowe.

Z wymienionych mam i znam jedynie Xiaomi Hybrid Pro. Dla lubiących basowe granie jest w nich go za mało. Bas jest serwowany dość oszczędnie i jest mocno kontrolowany.
Trochę go brakuje w metalu, hard rock'u itp. Jednak dzięki temu wokale (trochę im brakuje ciepła), tony średnie i treble są bardzo jasne i szczegółowe. Jest świetna separacja instrumentów i co najmniej niezła scena dźwiękowa.
Jeśli podoba Ci się jasny i szczegółowy dźwięk to spełnią Twe wymagania. Takie trochę monitorowe granie. Słuchawki są świetnie wykonane, z materiałów bardzo dobrej jakości.
Czy grają najlepiej wśród wymienionych - nie wiem. W cenie do 100 zł, jeśli spełniają preferencje brzmieniowe, są godne polecenia. Są bardzo wygodne, brzmią dobrze, wyglądają dobrze :)
W porównaniu do nich - Sony Ercisson MH1 to bardziej przyciemnione, cieplejsze i gładsze granie.

Edytowane przez strong6
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1
15 minut temu, chico99 napisał:

Dzięki @strong6. Chyba się skuszę. Lubię eksperymenty, po taniości, bez nadwyrężania portfela;) Z tym, że mam tych "eksperymentów" całą szufladę:P

Nie ty pierwszy, i nie ostatni :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zależy mi głównie na dźwięku i trwałości, reszta to sprawa drugorzędna. Lubię też, jak instrumenty są dobrze odseparowane i żaden nie przysłania drugiego. Po prostu lubię naturalne, dobrze odwzorowane dźwięki. Basy powinny być, ale w żaden sposób nie przesadzone. W JBLach miałem wrażenie, że jest strasznie sztuczny, a w Deltach, że wydobywa się z metalowej puszki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Weź z Aliexpress.com Swing IE800 to 2-3 pary za 100 kupisz. Porządnie wykonane i bardzo fajnie grające, cena /jakość to rewelacja 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
  • 0
2 godziny temu, strong6 napisał:

Dzięki @strong6. Chyba się skuszę. Lubię eksperymenty, po taniości, bez nadwyrężania portfela;) Z tym, że mam tych "eksperymentów" całą szufladę:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Podejrzewam, że tych "eksperymentatorów" z pełnymi szufladami jest tu znacznie więcej :P A tłumaczenia typu "po taniości", "bez nadwyrężania portfela" są w powszechnym użyciu. Swing IE800 warto mieć w szufladzie :)

 

Edytowane przez strong6
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności