Skocz do zawartości

Alternatywa Dla Kabla Usb?


radkacz

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie mam czy sprawdzał już ktoś kabelek to przesyłania danych z telefonu LG C1100 ? Skoro ładowarka z tą wtyczka pasuje do CLIX'a to może i ten kabelek można zastąpić ? ;) Pytam bo z tego co przeczytałem gdzieś na forum wtyczka pasuje ale ma mniejszą ilośc pinów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istnieje kilka glowych wersji wtykow stosowanych w telefonach komorkowych (i ogolnie dla urzadzen mobilnych). Tak sie sklada ze inzynierowie z iRivera zastosowali jedno z tych dostepnych rozwiazan. Tak sie sklada ze wtyk jak i parametry ogniwa sa kompatybilne rowniez z Samsungami serii SWIFT i AGERE. Ponizej wstawiam link do Cable Selectora

 

http://www.sendspace.com/file/g7ha7w

 

Oznaczenie fabryczne: TAD137ESE = image_576_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam Clixa 4GB i właśnie testuję ładowarkę sieciową od telefonu LG C1100, o której wspomniał radkacz na początku wątku,

 

Opis na ładowarce:

LG TA-25GR2

Travel Adapter

5,2V 800mA

 

Wtyczka pasuje idealnie, podczas ładowania można w pełni korzystać z urządzenia (muza, video, ...)

Przy włączonym Clixie ikonka ładowania pokazuje ładowanie jak przy podłączeniu do PC/USB.

Przy wyłączonym Clixie mamy komunikat "Charging" i ikonkę ładowania.

 

W przeciwieństwie do uniwersalnej ładowarki USB, którą opisałem w poscie: http://forum.mp3store.pl/index.php?s=&...st&p=122231

opisana powyżej ładowarka LG pozwala na doładowanie nawet częściowo rozładowanego akumlatora w Clixie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam. Mam clixa 2gb

Ja tez kupilem ładowarke jednak ładowanie wyglada troche inaczej niz ładowanie przez USB bo wskaznik bateryjki. Miga/przeskakuje/ładuje o wiele szybciej... I napiecie nie mam 5,2 tylko 5,7V. I widze ze pisze LG 3300/3310. Jak myslicie moge smialo ładowac? Ta wersja tez podchodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

w większości mówicie o alternatywie dla Clixa a czy dla U10 te kable od LG również pasują :unsure: ? ..wkrótce wyjeżdżam na jakieś 2 tyg i myślałem bardziej o ładowarce USB.. czy mógłby ktoś polecić jakąś ? czy te na allegro wszystkie są takie same czy na coś zwrócić uwagę szczególnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności