Skocz do zawartości

DAP do B&O H6


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, złapałem te słuchawki z promo, ale nie mam do nich dapa. Telefon raczej średnio widzę chyba, że z jakimś nadajnikiem BT do słuchawek. Poza tym nano 2g, który pewnie ich nie wykorzysta odpowiednio. Ogarniam wszelkie chińczyki i zastanawiam się nad xduoo x3. Czy w okolicy 300-500zł dostanę coś lepszego? Shaling m1 ma fajny potencjometr, ale nie jestem zwolennikiem dotykowych odtwarzaczy (oczywiście nie liczymy dotykowo przyciskowych). Co polecacie?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, bachankas napisał:

H6 raczej same z siebie mięsiste. Z M1 może być ciekawie

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
 

Widziałem, że parowałeś je z xduoo x3. Jak w kontekście ipodów, fiio i tego m1 to widzisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie znam H6, ale M1 to moim zdaniem neutralny DAP, oddający charakter brzmienia słuchawek bez jego modyfikacji. Tak więc jeśli brzmienie H6 Ci odpowiada to M1 może być całkiem dobrym wyborem. Plenue D natomiast dodatkowo umuzykalni i odciąży dźwięk. 

 

Nie wiem @xDrope na ile znasz H6 Rev. 2, ale polecam do poczytania TEN wątek, autorstwa kolegi @Karmazynowygdzie świetnie opisuje on te słuchawki,  porównując je również do innych. 

Edytowane przez LuQi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem, że parowałeś je z xduoo x3. Jak w kontekście ipodów, fiio i tego m1 to widzisz?
Ja parowalem pierwszą rewizje, która wg recenzji jest ciemniejsza, i z X3 grało nieźle, choć Góra nie była idealna - ilościowo dla mnie ciut mało, charakter raczej zimnawy, takie połączenie może zmęczyć.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, LuQi napisał:

Ja niestety nie znam H6, ale M1 to moim zdaniem neutralny DAP, oddający charakter brzmienia słuchawek bez jego modyfikacji. Tak więc jeśli brzmienie H6 Ci odpowiada to M1 może być całkiem dobrym wyborem. Plenue D natomiast dodatkowo umuzykalni i odciąży dźwięk. 

 

Nie wiem @xDrope na ile znasz H6 Rev. 2, ale polecam do poczytania TEN wątek, autorstwa kolegi @Karmazynowygdzie świetnie opisuje on te słuchawki,  porównując je również do innych. 

 

1 godzinę temu, Lord Rayden napisał:

Dla mnie po "lekturze" PM-3 , H6 wydają się chłodne i techniczne. 

 

Teraz, bachankas napisał:

Ja parowalem pierwszą rewizje, która wg recenzji jest ciemniejsza, i z X3 grało nieźle, choć Góra nie była idealna - ilościowo dla mnie ciut mało, charakter raczej zimnawy, takie połączenie może zmęczyć.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
 

Dobra, poczekam aż przyjdą i się wygrzeją. Zastanawia mnie ta średnica i jak sobie radzą z dolnym basem, bo z tego co czytałem o przestrzeń raczej matrwić się nie powinienem. Porównywał je ktoś z meze99 z najstarszej wersji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@xDrope M1 jest dość fajnym sprzętem i jak pan Wołodyjowski :) mały ciałem, wielki dźwiękiem. W nim nie będzie problemu ze średnicą, wysokimi ale również z basem. Ja używam go z MF100 które też są po jasnej stronie mocy i jeśli jest bas w utworze (M1 nie dodaje nic od siebie) to potrafi nieźle łupnąć. No i przy tych słuchawkach i M1 raczej nastawiałbym się na flac a nie mp3.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie H6 i m1 sparowały się genialnie. Przestrzeń, powietrze, naturalny, niemęczący dźwięk. Do tego m1 chwycił za ryj bas h6 i teraz jest kontrolowany i szybki. Zniknęła misiowatość, a został przyjemny pomruk przy zejściu.

 

Dodatkowo streamuję sobie spoti z telefonu po BT I jest bajka. Jedyny minus to ładowanie co 10 godzin. Jak możesz z tym żyć to szczerze polecam to połączenie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Immo xduoo x3  jest liniowy i taki szary a jak martwi cię średnica H6 to xduoo odpada.

 

Pomysł nad starymi fiio, coś od sony immo a15 może być bardzo fajny kompan. Nowości nie znam byle czego kupować tez nie ma sensu

 

Poprawka H6v2 ponoć trzeba rozkręcić więc nie wiem czy a15 wydoli? Mam a15 i jakoś nie narzekam specjalnie.

Edytowane przez retter
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności