Skocz do zawartości

Xduoo x2, Fiio M3, Sandisc czy coś innego


Rekomendowane odpowiedzi

Witam użytkowników, 

 

od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem zakupu przenośnego grajka, gdyż to co oferuję mój telefon pozostawia wiele do życzenia. Słucham raczej cięższej muzyki  a odtwarzacz był by wykorzystywany w drodze do pracy (ok 1h dziennie) więc ogromna bateria nie jest priorytetem (w pracy bez problemu go podładuję). muzykę mam ****ie w FALCach wiec dobrze by było gdyby z obsługą nie było problemów. Co do pojemności myślę że 16 gb będzie oki, ale tu jak wiadomo im więcej tym lepiej. najbardziej zależy mi na dobrej jakości dźwięku gdyż do obsługi się raczej da przyzwyczaić każdej :) fajnie by było gdyby odtwarzacz miał equalizer :)

przedział cenowy 300/+-50 Pln ale też wiadomo czym mniej tym fajniej :) 

 

przeczytałem kilka recenzji na forum i podoba mi się xduoo x2 który na allegro jest po 200 pln oraz Fiio m3, w fiio bojęs ie trochę wykonania i nie wiem czy jest sens aby dopłacać 100 ... może ktoś ma i porównywał je w dłuższej perspektywie? Myślałem też o sandiscu który ofc jest chyba najpopularniejszym wyborem, jednak różnica w cenie pomiędzy nim a xduoo x2 to ok 30/40 pln ... a po recenzjach można wywnioskować że ze wspomnianej trójki gra najgorzej ... rozważałem też wynalazki typu Benjie s5 (zbierający niezłe recenzjie) czy Benjie K8/9 oraz Ruizu A50,  

 

słuchawki które mam to Rockmastery OE, chcę dokupic jeszcze KZ ZS6, plus Fiio F3/ Brainwavz Delta 

 

z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Benjie S5, czasem ma problemy z czytaniem FLACów więc jeśli Ci na tym zależy to radzę odpuścić, nie ma EQ tylko kilka ustawień domyślnych, soft raczej ubogi, ale daje radę (nie ma chińskich krzaczków, nie wiesza się, całkiem wygodny w obsłudze) wyświetlacz ma lekkie problemy w pełnym słońcu, ale nie jest źle. Dźwiękowo mnie zadowala, ale porównania dużego nie mam. Miałem wcześniej Clipa, szkoda że nie robią już Sansa Clip+, nowa wersja z kolorowy wyświetlaczem nie obsługuje Rockboxa, a to dopiero tutaj Clip zaczynał się robić przyjemny (dźwiękowo i UI). Za Benjie dałem gdzieś na promocji u chińczyka 95 zł, za tą cenę warto, za więcej szukałbym czegoś innego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności