Skocz do zawartości
  • 0

Co dalej po AKG M220


Norda

Pytanie

Kilka dni temu pozbyłem się M220, które fajnie grały i bylem zadowolony.
Szukam czegoś wyżej, z słyszalna różnica na plus wobec M220.
Używam tez Hifimanow he 350 ale kurcze jakoś ostatnio leżały w pudelku.
Zależy mi na większej scenie, może i ciut więcej basu ale w tym wypadku niekoniecznie.
Zastanawiałem się nad K702. Jakieś inne propozycje ? K7xx z massdropa ? Może jednak otwarte ?
Dodam ze w większości do klasyki i elektroniki, odsłuch w domu.
Budżet max 600 , może być z drugiej reki.

 

edyta: miękkie znaki

Edytowane przez Norda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Ale chcesz rozwinięcia M220? Bo podajesz propozycje, które brzmią troszkę inaczej. M220 (na skórkach) są ciepłe i ciemnawe, a K702 są lekkobasowe i jasne. Chcesz ciut więcej basu, lub tyle samo a K702 mają go mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

702 maja mniej basu niż M220? myślałem ze tyle samo lub podobnie tym bardziej ze można im otworzyć bass porty. No i co niektórzy wskazują na.nie jako dobre do klasyki i elektroniki.
Wracając do tego co szukam, tak chce rozwinięcia M220, ale nie jakiegoś drobnego tylko dobrze słyszalnego.

 

edyta: miękkie znaki

Edytowane przez Norda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

myslalem ze tyle samo lub podobnie tym bardziej ze mozna im otworzyc bass porty.

Jako tako prócz K7XX, większość K6 i K7 są zdecydowanie jaśniejsze od M220. Bas jest głównie ten niższy, wkraczający już bardziej w średni, jest go z pewnością mniej, i przede wszystkim jest lepiej kontrolowany.

Edytowane przez Yenna
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No to jak dla mnie ich rozwinięciem są K240 Monitor, bardziej w stronę ciemniejszego niż jaśniejszego grania. Może nie jest to jakaś wyraźnie wyższa klasa grania, łeb w łeb nie porównywałem ale z pamięci są lepsze. Tylko to vintage, no i 600 omów potrzebuje trochę mocy.

 

Chociaż do klasyki i elektroniki to szedłbym w coś jaśniejszego. A widzisz, mogłeś przetestować chociaż szare welury od 990-tek. W tych gatunkach mogłyby Cię pozytywnie zaskoczyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Do Autora:

 

Spróbuj M220 na welurach. Zupełnie inne granie niż na skórkach. I być może nie będziesz musiał szukać innych słuchawek.

 

Już po ptakach, M220 poszły w świat, może jak znowu będzie drop to kupię. Jak piszecie o tej modernizacji, to aż się chce spróbować ;)

Edytowane przez Norda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności