Jump to content

Pierwsze Stereo

nereus4567

Recommended Posts

Witam student chciałby wyposażyć się w swoje pierwsze stereo. Dlatego prosi was o pomoc w wyborze.

Moja karta dźwiękowa to SMLS M2 a budżet jakieś 650 zł. Czy w tych pieniądzach będzie rozsądniej kupić Edifinder R2600 albo Microlaby Solo 7c czy może jakiś wzmacniacz i do tego kolumny. Nadmienię że posiadam kolumny po spadku Sanyo SX-350 ale chyba są chyba trochę za słabe.

Znajomy polecił mi w tych pieniądzach wzmacniacz Unitrą ws-303 i do tego kolumny Tonsil Alton 80 albo Eltax Liberty 5+ . Dodam że mieszkam w 30m2 kawalerce z wysokimi sufitami. Bardzo dziękuję za czas i pomoc.

P.S.

Najczęściej słuchany przeze mnie rodzaj muzyki to future/hard bass.

P.S. II

Warszawa

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By marek_m
      Szukam odbiornika BT 5,0 obsługującego AptX HD. Na Ali jest tego pełno, ale trudno mi oddzielić ziarno od plew (nie znam się na kościach - trudno mi ocenić jakość na podstawie opisów).
      Cel jest taki, aby odbiornik BT podłączyć do klasycznego wzmacniacza i móc tym samym przesyłać muzykę z telefonu.
      Odbiornik nie musi mieć baterii, będzie częścią sprzętu stacjonarnego. Fajnie jakby miał na wyjściu  2 x RCA (czyli klasycznie).
      Doradźcie coś proszę  

• By Destis96
      Hej, planuje kupić jakiś sprzęt audio stereo do tv mysle nad edifier r2600 lub Microlab solo 7c chyba ze polecacie coś innego sprzęt ma służyć głównie muzyka, filmy czasami gry. Jaki dac kupić do tego ? Mysle nad fiio e10k. Ogólnie jestem zielony w temacie to mój pierwszy zestaw audio z góry dzięki.
    • By s3ba92
      Witam. Jak najlepiej podłączyć tego daca z tv i kolumnami  ? Rozumiem, ze będzie lepsza jakość dźwięku niż wyjście bezpośrednio z tv do solo 7c poprzez gniazdo słuchawkowe?
    • By Ariven
      Witam, chcę wymienić moją obecną kartę dźwiękową (Asus Essence STX II) na jakiegoś zewnętrznego dac/amp w cenie najlepiej do 500zł, raczej używka  
      Szukam czegoś podobnej klasy do stx'a lub wyższej, obowiązkowo musi posiadać wejście na mikrofon (duży/mały jack) i wejście stereo na głośniki. (no i oczywiście, że na słuchawki... )
      To chyba tyle jeżeli chodzi o moje "wymagania", miło byłoby też, gdyby posiadał equalizer (nie lubię strasznie średnich tonów...) tak jak np. do obecnego asusa - jest apka na Windows, w której mam equalizer, mogę zmieniać sobie jakość, efekty, głośność, przełączać pomiędzy słuchawkami i głośnikami itp.
      Z góry dzięki!
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy