Skocz do zawartości
  • 0

pchełki do note 4 z exynosem


migotka21

Pytanie

Moje ukochane mx400 ledwo dyszą i raczej nie pociągną do nowego roku. Szukam do nich zastępstwa, które mogłabym sobie kupić pod choinkę, jeszcze zdążę ze sklepu stacjonarnego, z wysłaniem nie ma szans. Powiedzmy max. 200-250, bo mam jeszcze ze 2 prezenty kupić a rezerwa na święta też się przyda.

Coś zbliżonego do nich potrzebuję jeśli chodzi o dźwięk i tylko douszne, dokanałowe nie, do bardziej muzycznej wersji note 4 (ale obu nie porównywałam). W okolicy lutego coś innego wykombinuję jako prezent na imieniny ale teraz takie pod czapkę są priorytetowe.

K315 kompletnie u mnie nie wypaliły, z rozkoszą wróciłam do mx400. Wiem, że stareńkie, że są nowsze, że być może lepsze, ale te uwielbiam i nic nie poradzę.

Zrobiłam przegląd ale raczej są dokanałowe a douszne będzie ciężko.

Niestety dokanałowe nie są dla mnie. Mam takie idiotyczne wrażenie fizyczne, że mi uszy rozsadzi. Próbowałam najmniejsze z możliwych końcówki, zmniejszyć głośność, przyzwyczaić się na siłę, nie wyszło. Po roku męczarni wróciłam do mx400 i trzymam się ich dopóki się nie rozpadną. Czyli już wkrótce. :(

A jeszcze do kompletu nie mam żadnego odtwarzacza, bo note i czytnik oba w etui zajmują do spółki tyle miejsca w torbie, że dodatkowego sprzętu, nawet miniaturowego, nie wcisnę. Już etui na słuchawki upycham na wcisk.

Proszę o sugestie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Ja używam Mr Z Tomahawk oraz VE Monk wersje Classic i Candy. Ale to raczej do dostania wysyłkowo. Ewentualnie zajdź do sklepu stacjonarnego mp3store. Jest taki w Krakowie. Może pchełki Mrice Ci podejdą.

 

Czemu w stopce piszesz, ze szukasz odtwarzacza , jak go do torby nie wciśniesz ? Kup większą torebkę !

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Oj. Już zmieniłam opis w stopce. Poprzedni powstał kilka lat temu, kiedy jeszcze szukałam odtwarzacza, ale to było jakieś 4 telefony temu...

Nie logowałam się dłuuugo, bo mnie forum przestało wpuszczać w pewnej chwili ("nie masz uprawnień, żeby pisać w tym temacie" albo "się logować") a potem w ogóle zapomniałam. Tylko teraz słuchawki prawie padły i nie było wyjścia, musiałam sprawdzić czy jeszcze jestem użytkownikiem.

 

W krakowskim mp3store od ręki były Y15 za +/- 70zł ale jeszcze się zastanawiam czy nie szukać MX 475, które ciągle się pojawiają głównie z możliwością wysłania do sklepu. Opcjonalnie HD201 ale to nie POD tylko NA czapkę, byłyby prawie w tej samej cenie co mx 475. Coś jeszcze można by zamówić do mp3store ale wątpliwe czy w tym roku przejdzie samo zamówienie, nie mówiąc o odbiorze, bo to na pewno nie.

 

Torbę mam największą możliwą przy wzroście 150 w kapeluszu. Jeszcze większa a to ona mnie będzie wyprowadzać na spacer a nie ja ją. Z plecakiem na studiach było lepiej. Wszystko wlazło bez problemów nawet bez upychania i rozpinania klamer.

Edytowane przez migotka21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Musisz zagadać ze sprzedawcą aby wysłał w tym samym dniu z poczty głównej w jakimś mieście paczkę mini lub pocztex/pakę24. I dochodzi w ciągu jednego/dwóch dni roboczych.

Bierz coś od bigmarasa z allegro, lub jeżeli masz ochotę to es100 ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wybaczcie, ale poczty wszędzie zawalone paczkami i kartkami. Naprawdę nie sądzę, że się uda nawet ekspresowo/pocztexem czy inną firmą kurierską.

 

Użytkownik bigmaras ma naprawdę dużo ofert i nie mam pojęcia na co szczególnie patrzeć. Które byłyby dla mnie?

A te es100 używane czy nowe? I jaka cena?

Teoretycznie widziałam z amazona oficjalnie ze sklepu producenta za 59 U$ + wysłanie ale tam ostatnio można trafić na ordynarne podróbki i podszywających się, czyli należy sprawę dobrze przemyśleć.

 

Czyli te mx475 całkiem odpadają? W zasadzie trafiłam jeden sklep lokalnie, gdzie mają zapakowane ale paczka wygląda jak wyciągnięta psu z gardła. 100 zł i nie trzeba płacić za wysłanie, a jakoś mam sentyment do tej firmy.

 

Tylko tego ostatniego pewnie nie należy głośno mówić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Co do es100 http://forum.mp3store.pl/topic/143930-sounddrop-czyli-wyprz/

Są na samym dole.

Je ekspresowo wysyłałem we wtorek o 16, do 9:30 następnego dnia paczka przyjechała z Lublina do okolic Wrocławia i została przekazana do doręczenia. Pozatym myślę że ludzie raczej wysyłają paczki aby dotarły przed świętami, a nie po świętach :)

Tak że bez problemu możesz brać z allegro gdy będziesz miała pewność że sprzedawca ekspresowo wyślę paczkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zapytam jeszcze w tym samym temacie, nie ma sensu zakładać następnego.

 

Od polecanego Użytkownika bigmaras-a monki plus albo zauważyłam z promocji na dzień kobiet ep10. Czy one mogłyby być?

Opcjonalnie czy zastanowić się nad p11s? Przeprojektowane pod smartfony, może byłyby odpowiednie? Czy w ogóle nie w tym kierunku szukać?

 

Tylko te monki i monki plus mnie trochę martwią, bo mogą być za duże i niewygodne.

 

Życie mi się ciut rozlazło i słuchawki znalazły się na szarym końcu listy priorytetów, ale dłużej nie mogę czekać, bo mx400 same się nie naprawią, entropia nie tak działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ep10 fajne, trochę gorsza rozdzielczość niż w ep30.

 

Co do p11s, tu masz recenzję jednego kolegi z forum

 

https://allegro.pl/artykul/test-soundmagic-p11s-tanie-lekkie-i-dobrze-brzmiace-sluchawki-112037

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności