Skocz do zawartości

Szum w słuchawkach


Pawciioo

Rekomendowane odpowiedzi

Zakupiłem nową kartę dźwiękową Asus Phoebus Solo od kolegi po okazji i jestem można powiedzieć zadowolony z jej jakości brzmienia na słuchawkach HyperX Cloud i głośnikach Logitech Z-3E. Pobawiłem się ustawieniami i jest ok, tylko mam jeden problem już od kilku miesięcy denerwujący mnie. Otóż kartę kupiłem bo byłem przekonany, że szum w słuchawkach był spowodowany kiepską integrą w Z170 Pro Gaming i niestety, ale na tym Asusie jest to samo. Przy maksymalnej głośności zarówno bez pilota i z pilotem HyperXowym słyszę lekki szum. Bez używania przedłużki jest to samo. Sprawdzałem również na CAL! oraz Brainwavz proAlpha, a nawet w śmiesznych pchełkach od telefonu LG G2. Słuchawki podłączam oczywiście do "slotu wzmaniającego" na mini-jack. Te HyperX to nie HyperX 2 na USB, żeby nie było. Reszta podzespołów w sygnaturce aktualna.

Teraz pytanie, co jest winą tego szumu? Proszę o pomoc bo nie ukrywam takie rzeczy nie powinny występować, strasznie mnie irytuje to...


EDIT: Regulacja głośności w windowsie nie pomaga, nawet na 5% głośności jest szum, nic sie nie zmienia. Nie ma różnicy między 100% a 5%, jeśli chodzi o występowanie szumu.


Z góry dzięki.

Edytowane przez Pawciioo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizyta u laryngologa albo adapter rezystancyjny.. albo to już głosy w głowie! :D

 

/down: przecież ta karta ma tylko jedno wyjście słuchawkowe, reszta to liniowe, kanałowe, spdif.

Edytowane przez Yenna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak ******sta pomoc tutaj. Te forum zeszło na psy + dodam, że na forum "B" zasugerowano mi zmianę wejścia na głośnikowe i szumu nie ma. Super znawcy z was.

To był ostatni post tutaj, nie zajrzę tu już nigdy.

Nie rozumiem Twojej reakcji. Po co ta napinka? Sam pisałeś, że problem masz już od kilu miesięcy, a tutaj odpowiedzi oczekujesz natychmiast.

Ocenianie całego forum po dwóch wpisach to już lekka przesada :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności