Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki douszne (pchełki) z potencjometrem (bez odbierania połączeń)


mini21

Pytanie

Witam.

Ponieważ moje AKG K315 "zginęły" okropną śmiercią, zmiażdżone przez komodę :P muszę kupić nowe słuchawki.

Szukam czegoś co miałoby potencjometr do zmiany głośności, ale najchętniej bez odbierania połączeń itp. bajerów.

Jest mi to totalnie zbędne, choć niestety stało się "normą".

 

Rozważałem zakup AKG Y15, ale jest już z nimi pewien problem z dostępnością (interesują mnie czarne).

Ewentualnie może ten nowy model (niestety z "pilotem" zamiast suwaka) - Y16, ale nigdzie nie znalazłem jakiś konkretnych opinii.

Czy coś zmieniło się względem poprzedników (Y15 i K315)?

 

A może doradzicie jakiś inny model?

 

(nie wiem czemu wcięło mi w tytule kwotę....)

Cena do 100 zł.

 

Z góry dziękuję.

 

 

Edytowane przez mini21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Senki Mx580 mają taki suwak, ale nie mam pojęcia jak inne grają

Dzięki, wyglądają fajnie.

Niestety, raczej już niedostępne.

Bierz monki i niech jakiś majster wlutuje potencjometr. No i jest też KOSS VC20 i tym podobne bajery.

Wczoraj nawet na nie wpadłem przeglądając Ali ale nic o nich nie wiedziałem więc ominąłem.

Przyszly mi wczoraj jakieś No-name z Ali mające pilot (z początku nie działał ale trzeba było zainstalować jakąś apkę i coś ruszyło) jednak gra to...... nie tak (ale czego spodziewać się po słuchawkach za niecałego dolara).

 

Ten potencjometr średnio mi się widzi bo będzie on na samym końcu kabla więc niezbyt wygodnie.

Chyba żeby go dolutować jakoś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Szczerze - tak :)

Nie jestem audiofilem, a że ze słuchawkami obchodzę się mało delikatnie (wyciągam z playera, czy telefonu i upycham ręką do kieszeni) to dość często mi padają, więc szkoda mi wydawać więcej kasy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

to se kup etui :P tutaj audiofilem się nazywa ludzi, którzy mają słuchawki za 3 tysie i tor pod nie ze 2 razy droższy. dołóż 3 dychy a dostaniesz dobrze wykonane słuchawki z nienajgorszym dźwiękiem i suwakiem, którego potrzebujesz. nie zawiedziesz się. a jak padnie jack, to zawsze możesz wysłać na gwarancję bądź za 2 dychy zlecić komuś na forum przylutowanie innego, solidniejszego.

 

ewentualnie jak pisze kolega wyżej - monki z allegro, Maras je sprzedaje. do tego jakiś solidny kabel z suwakiem, koledzy na forum przelutują i masz fajne słuchawki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności