Skocz do zawartości

Karta dźwiękowa na usb max 550zl


pastor07

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dostałem na prezent słuchawki hyperx revolver i mam pytanie do znawców tematu, czy opłaca sie do takich słuchawek kupować kartę dźwiękowa lub wzmacniacz ( w grę wchodzi tylko karta na usb która nie trzeba będzie przerabiać, lutować etc. ). Jeżeli tak to podeślijcie proszę w komentarzach co waszym zdaniem było by dobrym zakupem.

 

 

Czy coś takiego będzie opłacalne czy to kolejny badziew dla graczy ?

http://m.ceneo.pl/43829367

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalecam lekturę o Audiotrak Prodigy Cube Black Edition.

Myślę, że nikt z forum nie jest w stanie pełni ocenić opłacalności tych słuchawek, bo po prostu nikt ich nie miał. Nie ulega jednak wątpliwości, że i tak koniec końców musimy być skazani na własne uszy, a to da najlepszy obraz.

Jeśli jednak okazałoby się, że HyperX Revolver nie odwdzięczą się "odpowiednim" skokiem jakościowym we własnym mniemaniu, zawsze można oddać produkt w ciągu 14 dni bez podania przyczyny, jeśli został zakupiony na odległość.

Uprzedzam pytanie o podłączenie HyperX Revolver (1 jack 4-pin) do Cube BE - trzeba przejściówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mnie słuchawki mi bardzo odpowiadają, nie jestem audiofilem nie doszukuję się albo mi cos pasuje albo nie. Te akurat mi pasują. Zapytałem o kartę bo jak nie dużym kosztem mogą zagrać lepiej to czemu by nie skorzystać, odsyłać ich nie zamierzam :), dzięki za propozycje snuffdbko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może niekoniecznie precyzyjnie się wyraziłem, niemniej chodziło mi o możliwość zwrotu nowego źródła do HyperX Revolver, jeśli nie będzie to tak odczuwalny zastrzyk jakościowy, jaki byśmy chcieli. Pomijając tą kwestię, że można też kupić lepsze słuchawki w tej kwocie, ale skoro pasują to faktycznie nie ma sensu. Pomimo tego, że nie zna się alternatyw, człowiek może być zdrowszy, bo tak jak Pan napisał - nie drąży się tematu, a to też ważny psychologiczny aspekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie zawsze opłaca się kupić dobrą kartę dźwiękową. Jeśli w pełni nie wykorzystamy jej zalet dziś, to pewnie uda się to zrobić za jakiś czas. Creativa już dawno nie śledzę, ale polecę to, co na tym forum jest polecane od dawna - zakup karty z półki "profesjonalne", czyli sprzętu "do roboty". Cenowo zdecydowanie biją na głowę sprzęty audiofilskie, a jakościowo co najmniej są podobnej klasy. Z własnego doświadczenia polecam sprzęty M-audio (np. seria fast track), albo ostatni zakup - focusrite scarlett np. 2i2. (mogą być używki - tam na dobrą sprawę niewiele może się zepsuć).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności