Skocz do zawartości

Panasonic Rp-hv152 Czy Philips She 2850(2550)


javacris

Rekomendowane odpowiedzi

Philipsy. Definitywnie. Są bardzo dobrze oceniane, gorzej z ich trwałością ;)

Trwałość to problem chyba wszystkich pchełek Philipsa. Mnie się psuły seryjnie. Ale jak sprawa wygląda z tym modelem to akurat nie wiem. Tak czy inaczej podchodziłbym do nich z rezerwą. Za to zaletą panasoników jest wytrzymałość. Kiedyś miałem jedne (kupione z walkmanem) to grają do dziś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to zaletą panasoników jest wytrzymałość. Kiedyś miałem jedne (kupione z walkmanem) to grają do dziś.

 

A ja mam słuchawki Philipsa od walkmana, którego dostałem od rodziców jak zdałem do drugiej klasy podstawówki. Teraz kończę Politechnikę, a słuchawki nadal grają...

 

Może teraz takie badziewie robią, żeby ludzie co pół roku nowe słuchawy kupowali??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze Philipsy kupiłem razem z hdd060 (wcześniej jakoś dla mnie firma nie istniała). Po miesiącu użytkowania HE570 odpadły z nich te silikonowe nakładki, zanim zdążyłem je przykleić zgubiłem jedną biegnąc do tramwaju. Zamieniłem więc na HE580, w których po 2 - 3 miesiącach pękł kabel na łączeniu. No to nie dawałem za wygraną, a że chciałem mieć playera i słuchawki tej samej marki to kupiłem SHE785. Pomijając fakt, że w uszach nie trzymały się zupełnie to jeszcze przy niskich dźwiękach strasznie pierdziały. W sumie mogłem reklamować, ale chyba i tak nic by to nie dało. No i tak się zraziłem do firmy Philips (za to golarki mają świetne) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam te philiphsy (2550) sa beznadzijne, nieumywaja sie do Cresynów iriverowskich. Jak zalozylem je za 1 razem to mi sie podobaly, gdyz przed chwila sluchalem najzwyklejszych. Ale jak uslyszalem te z irivera zalowalem ich zakupu. Na opakowaniu pisze "Extra Bass" albo "Mega Bass" nieprzypominam sobie, ale bass nie jest az taki mega czy tam extra :/. Jedynie czym sie róznia od sluchawek za 5 złoty w kiosku to maja nawet porzadny kabel, niezle wygladaja, sa o dziwo wygodne ( raz siedzialem w nich 7h i dopiero zaczela mnie chrzastka bolec), troszke lepszy bas (nie jest dudniacy), i sa głosnie jak niewiem (głosniejszych pchelek nieslyszalem :blink: ). Kupilem je za bodajrze 25 lub 30 zł w sklepie obok. Sa napewno lepsze od sluchawek z kiosku ale nie sa warte 25 złotych. Góra dalbym 15 zł. Chcesz moge ci odsprzedac (uzywane tydzien), leza w szufladzie. Ale jezeli zalezy ci na pchelkach to kup sobie porzadne sennki mx 400 lub 500. Albo zdecyduj sie na dokanałowe Ep-630 (lekko dudniacy, cieply ale nie idealnie basik).

 

 

A co do panasonica daje głowe ze nie sa lepsze od philipsa. Panasonic nie ma dobrych sluchawek o ile sie niemyle, poprostu sie niezna. "Sonic" w nazwie nieoznacza ze ladnie graja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem cresyny i sprzedałem je bo były za wielkie - mają taki dziadoski wygląd ( mi to przypomina jakis młotek)

senki w gruncie też by mogły być - najważniejsze żeby były wygodne 0 bo te od sansy to uwieraja jak **** .

jak myślicie to sa orginały- http://www.allegro.pl/item158162353_hit_no...x_500_gwar.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja moge wydać max 50zł. po inwestycji w sanse e250 i zakupieniu karty microSd jestem spłukany...

K12P - teoretycznie mogłyby być tylko gdzie je kupić...?

a co byście wybierali epki czy koss plug?

polećcie kogos z allegro kto sprzeda orginały epek za dobrą cenę...

TUTAJ może - Epki 630

wiecie gdzie jest miększa nakładka... koss plug czy epki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności