Skocz do zawartości

Nie Ma To Jak Cwaniaki Z Allegro...


rosiu

Rekomendowane odpowiedzi

Zaloze sie ze te sluchawki sprzedaje ktos z tego forum :)

 

Wiemy juz jak wyglada :)

http://www.luxer.pl/kontakt.htm|

 

Grzebiemy dalej?

 

Prosze bardzo:

http://forum.mp3store.pl/index.php?showuser=1712

 

Wiecej na temat Pana Luxer vel ldx vel Luxer-x nie znalazlem :P

 

Jescze troszke wiesci...

Pali papierosy, chodzi w podrabianych, amerykanskich ciuchach, uzywa motoroli C975 z nowa bateria, a pod choinke kupuje sztuczna bizuterie z "prawdziwego kamienia" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównywałem te słuchawki z tymi dołączanymi do mp3 za ok 350 zł.... rozcierają je w pył. Te tańsze wysiadają z basami przy 1/3 skali, Cresyn natomiast daje potężne basy i czysty sopran nawet przy bardzo głośnej muzyce.

 

Co tu dużo pisać - znawcy znają niezawodność i jakość tych słuchawek. Chcesz porządne słuchawki? Zapraszam do licytacji....

Ten tekst (to z tej aukcji) mnie rozbija.

 

A moze my nie doceniamy tych Cresynow?

 

Bracia forumowicze, wyrzuccie swoje drogie firmowe sluchawki!!!

Nastaly czasy (skur)Cresynow!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale macie uciechę.... Zachowujecie się gorzej niż przedszkolaki.... Mogę pisać co chcę i sprzedawać za ilę chcę... Nie łamię prawa i nie zmuszam nikogo do kupna. Osobiście uważam te słuchawki za dobre jakościowo i jeśli ktoś się z tego śmieje lub mnie wyszydza, to wystawia opinię tylko o sobie... Proszę was, nie zniżajcie się do takiego poziomu, bo to źle o was świadczy.

 

Wolf.. nie wiem czy jest to zabawne co robisz... i dla twojej wiadomości... nie palę... używam Motoroli V3, nie chodzę "w podrabianych, amerykanskich ciuchach" i nie kupuję żadnej biżuterii pod choinkę. Tak akurat trafiłeś, że wymieniłeś rzeczy kupione dla kogoś innego.

 

Myślałem, że to forum jest na poziomie, ale takimi wypowiedziami obniżacie ten poziom. Nie szanujecie innych. To że masz coś lepszego od innych nie czyni cię lepszym. Twoje wypowiedzi o tym świadczą....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt z ciebie nie szydzi, po prostu zauważyliśmy stosunkowo dziwną aukcję, której autor wydawał się świadomie wciskać potencjalnym klientom kit. Zadaniem tego forum jest min. wyłapywanie takich sytuacji i piętnowanie ich, by nikt nie dał się na tego typu przekręty nabrać. Bo nie bójmy się słów- to jest przekręt i to gruby. To tak jakbym ja wystawił swoje cresyny od U10 za ponad 100 zł. Są pewne granice naciągactwa....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadaniem tego forum jest między innymi pomoc w wyborze sprzętu dla ludzi którzy nie orientują się w temacie.

 

>Zachowujecie się gorzej niż przedszkolaki.... Mogę pisać co chcę i >sprzedawać za ilę chcę...

 

jasne, ale jeśli piszesz brednie to warto je sprostować zanim ktoś naiwny się natnie na tą super okazję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o właśnie... "sprostować" dobrze ujęte... jest różnica pomiędzy sprostowaniem a tym co robicie... będziemy teraz wyszukiwać o wszystkich to co można znaleźć w internecie?? Jeśli nie rozróżniasz tych dwóch spraw to żal mi ciebie... Gdybym chciał kogoś naciągnąć, to miałbym was gdzieś i dalej sprzedawał bym za tyle co chciałem. A chyba nie zauważyłeś, że zakończyłem tą aukcję. Więc nie życzę sobie dalszych uwag pod moim adresem....

 

a tak na marginesie.... może mi ktoś znaleźć cenę tych s łuchawek w jakimś sklepie czy gdziekolwiek indziej? Nie jestem znawcą tego typu sprzętów, więc wystawiłem za tyle, za ile uważałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luxer, nie ma tutaj co ukrywac, po prostu oklamujesz ludzi, ktorzy przez swoja niewiedze mogliby sie naciac przy zakupie sprzetu, ktory wystawiasz.

 

"Porównywałem te słuchawki z tymi dołączanymi do mp3 za ok 350 zł.... rozcierają je w pył. Te tańsze wysiadają z basami przy 1/3 skali, Cresyn natomiast daje potężne basy i czysty sopran nawet przy bardzo głośnej muzyce.

 

Co tu dużo pisać - znawcy znają niezawodność i jakość tych słuchawek. Chcesz porządne słuchawki? Zapraszam do licytacji...."

 

Nie dosc ze masz czelnosc wypisywac takie brednie to jeszcze z uporem maniaka twierdzisz ze wolno Ci wypisywac co chcesz...

 

NIE!

Nie wolno, a to dlatego ze towar, ktory starasz sie opchnac jest niezgodny z Twoim opisem...

 

Ja i kazdy inny kto widzi podobny opis przedmiotu, tak dalego odbiegajacy od prawdy ma moralne pawo szydzic z Ciebie jako autora tych farmazonow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale macie uciechę.... Zachowujecie się gorzej niż przedszkolaki....

Trochę jest uciechy i śmiechu, bo dawno nie widzieliśmy takiej aukcji, ale czy od razu zachowujemy się jak przedszkolaki, wątpię...

Mogę pisać co chcę i sprzedawać za ilę chcę... Nie łamię prawa i nie zmuszam nikogo do kupna.

No fakt - nie łamiesz prawa, ale wprowadzasz ludzi w błąd, oszukujesz i kłamiesz.. Po co? Dla swojego zysku (jeśli by ktoś to kupił).. A to forum służy też dla pomocy w wyborze słuchawek, więc piszemy, żeby nie kupować u ciebie, wręcz to jest śmiechu warte..

Osobiście uważam te słuchawki za dobre jakościowo i jeśli ktoś się z tego śmieje lub mnie wyszydza, to wystawia opinię tylko o sobie... Proszę was, nie zniżajcie się do takiego poziomu, bo to źle o was świadczy.

Są dobre jakościowo, ale to nie znaczy, że mają tyle kosztować... My się nie zniżamy do takiego poziomu, tu nikt nie próbuje kłamać i oszukiwać ludzi...

Myślałem, że to forum jest na poziomie, ale takimi wypowiedziami obniżacie ten poziom. Nie szanujecie innych.

A co mamy powiedzieć? "Fajne słuchawki", "kupujcie".. Każdy powiedział co o tym myśli i od tego jest te Forum :D

Według ciebie nie szanujemy innych? A ty szanujesz? <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę pisać co chcę i >sprzedawać za ilę chcę...

A mnie nie wolno pisac? Widze, ze Luxer bezczelnie oszukuje ludzi, to podrzucilem link innym. A ze inni zaczeli sie z tego smiac to nie moja wina.

 

http://allegro.pl/item151979447_cresyn_axe...goldplated.html

To jest inna aukcja takich sluchawek.

 

170-34.99=135.01zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luxer generalnie możne to określic, że robisz ludzi w konia i jeszcze masz pretensje, że ludzie cię krytykują

nie rób z siebie ofiary jesteś żałosny.

Bierze przkład z naszego rządu, który też zawala wszystko za co się tylko zabierze i jeszcze ma pretensje, że jest atakowany, szkalowany na każdym kroku, a media zajmują się tylko wyszukiwaniem ofiar.

W sumie mamy wolny rynek, kto chce to kupi te słuchawki. To nie zmienia faktu, że oszukujesz ludzi. Bo na bank zdajesz sobie sprawę z tego jaki badziew im wciskasz. A masz jeszcze czelność nazywać się znawcą. To już na większy szacunek mogą liczyć ludzie, którzy sprzedają podróby epów/cx'ów bo oni w większości nie mają pojęcia co sprzedają. Ty masz.

 

Myślę, że koleś dostał już nauczkę. Może zamknijcie temat, po co to dalej ciągnąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale ten ktoś nie musi być idiotą.. Po prostu może się nie znać, a Luxer napisał taki opis, że ten ktoś może się skusić na kupno ich...

I na tym wlasnie polega problem. A dodatkowo podpiera sie jeszcze marka iAudio. Potem ktos szuka, patrzy i mowi "no tak iAudio - swietny sprzet" i kupuje sluchawki za 7x tyle niz sa naprawde warte...

 

Luxer to jest po prostu chamstwo. Po prostu.

 

Ale aukcje przynajmniej zamknales, wiec nic az tak strasznego sie nie stalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności