Skocz do zawartości
  • 0

V-Moda Crossfade M-100 - muziker.pl


cypeq

Pytanie

Zastanawiam się nad zakupem tych słuchawek słyszac tak wiele dobrego o tych przenosnych i zamknietych słuchawkach.

Jednakże jest problem... nie ma ich w polsce... zero możliwości odsłuchu, widzę je na stanie w sklepie muziker.pl , ale ten sklep pomimo .PL wcale nie jest polski, niema nawet jednego salonu tutaj.

Nie specjalnie mam ochotę na wycieczkę odsłuchową do bratysławy... o ile w ogóle była by możliwa.

 

Czy ktoś miał doczynienia z tym sklepem, jakieś doświadczenia z ewentualnym zwrotem?

Edytowane przez cypeq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Pisałem że jeśli masz średnie/duże uszy to komfort raczej średni :P i moim zdaniem do całodniowego słuchania zdecydowanie odpada. Też mam średnie uszy i nie lubię jak coś je dotyka dlatego nie podobały mi się crossfade lp bo słuchawki raczej nie służą do ciągłego słuchania domowego a bardziej "wyjściowe" na krótkie odsłuchy dlatego dla mnie nie były warte 800zł.

 

@all999 mnie ubiegł :D jak widać podzielam jego zdanie

Edytowane przez szczepan34
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja kupowalem u nich Beyery DT 770 i nie bylo zadnego problemu :) co prawda nie mialem ochoty zwracac takze nie wiem jak to jest, ale masz gwarancje 30 dniowego zwrotu wiec ja bym sprobowal :)

Ja zamowilem te sluchawki, ale w wersji bluetooth w stanach takze zakup w ciemno i sobie poczekam az dojda :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dzięki za info, trochę się boje zakupów z zagranicy a jeszcze jestem na etapie szukania, jest parę modeli które kupie w polsce i miejsc gdzie ich posłucham.

A jak już kupię bez odsłuchu to oddam z pewnością zwrotu funduszy i bez konieczności odsyłania.

 

Może ktoś się znajdzie kto coś tam oddawał? Albo widział jakimś cudem na śląsku w sklepie audio.

 

p.s. też się obawiam o rozmiar ja lubię wokół uszne i to z odrobina miejsca, a te mi wyglądają na całkiem małe w tej kategorii... daleko im do AKG.

Jak by mi miały na ucho nachodzić to niestety takiej ceny za dyskomfort nie widzę sensu płacić.

Edytowane przez cypeq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja mogę pisać tylko za siebie więc, jak Gregio wcześniej pisał jeśli nie masz zamiaru zwracać słuchawek to ok, ale jak nie jesteś pewien to ja bym w zagranicznym sklepie nie kupował i myślę tak z dwóch powodów: po pierwsze ciężko takie słuchawki z zagraniczną gwarancją odsprzedać(trzeba schodzić z ceny jakby były w ogóle bez gwarancji), a po drugie jak ci się nie spodobają i będziesz je musiał odesłać to jest potem dosyć droga przesyłka.

 

Co do samych m-100 to nie miałem ale miałem chwile crossfade lp podobna wielkość i pady więc komfort chyba też i jakoś specjalnie dla mnie za wygodne nie były. Jak masz średnie/duże uszy to będą dotykać padów i dla mnie po ok 2h słuchawki były już męczące (jeśli chodzi o komfort). Co prawda z moimi dziwnymi uszami akg też mają za płytkie pady i zostają tylko beyerdynamiki.

 

W skrócie dopóki nie byłbym pewny ja bym nie kupił chyba że masz za dużo kasy na zbyciu. Decyzja należy do ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Pytanie nadal wisi czy ktoś je widział na śląsku?

Dzięki za twoja opinie Szczepan, z drugiej strony jeśli chodzi o odsprzedanie, to znowuż bardzo chwalone słuchawki, wyglądają też dobrze i są mało dostępne... tak więc >wydaje mi się< że nie było by trudno je opchnąć. Oczywiście wadą jest tu cena.

 

Ja nigdy nie mam problemów z głębokością, płytkie ucho jeszcze sie nie zdarzyło nawet na stock padach abym miał problem.

Znalazłem wreszcie na necie ich wymiary ktoś na head-fi pomierzył i dla mnie to nie wygląda to jednak dobrze, na wysokość i szerokość moje uszy są na 'styk' w granicach +1-2 mm na nie korzyść. Ja nie mam wcale dużych uszu tylko takie średnie. Tak więc słuchawki są raczej małe jak na over ear.... moje senki są większe o +1 cm na szerokość +2cm na wysokość.

 

załączę foto bo może komuś się też przyda.

 

2ddca8a0_EarpadMeasurements.jpeg

Edytowane przez cypeq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Miałem M100, fajne są, ale nie warte 1100. Masz dużą konkurencje w tej cenie, jest w czym wybierać

 

Momemtum 2.0

Meze Classics 99

Focal Spirit Pro i Classic

Beyerdynamic T51P

ATH-MSR7

Yamaha HPH-MT220

AKG K545

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No dzięki wszystkim, trochę mnie z nich wyleczyliście za dożo zachodu i ryzyka a porównywalnych jest trochę jak wskazał all999.

Szczepan właśnie całodniowe słuchanie wchodzi w grę 90% dom 10% poza.

To co mi się podoba w nich to stylowe metalowe wykonanie i ultra mobilność, a za lepszy materiał niż plastik trzeba sporo dopłacić :P np. meze to już trochę jak biżuteria.

Edytowane przez cypeq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności