Skocz do zawartości

Głośnik mobilny do ~120zł


Lechu1777

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

poszukuję głośnika Bt/jack, który pogra chociaż 8-10h, zależy mi na czystym dźwięku i wystarczająco głośnym graniu. Zainteresował mnie głośnik Nokia MD-12. Czy kupię coś lepszego w tej cenie? Zastosowanie typow dla takiego głośnika, czyli muzyka nad jeziorem, na łódce, w lesie itp.

 

Pozdrawiam

 

edit/ zastanawiam się jeszcze nad kupnem dwóch głośników coloud bang, które można ze sobą połączyć. Grają co prawda 8h, to krócej niż MD-12, ale głośność jest zdecydowanie lepsza. W Agito stoją po 54zł, za dwa dam tyle co za jeden MD-12. Minus - brak BT, tylko kabel.

Edytowane przez Lechu1777
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do głośności Twoich propozycji i jakiejkolwiek jakości mam wątpliwości. Ja osobiście kupiłem za 139 Nyne TT i bardzo elegancko gra (głośniej, czyściej i z głębszym basem niż JBL Flip, a i Charge ma tutaj konkurenta), jest trochę duży, ale jak ma mieć moc taką, żeby nagłośnić 80 metrów kwadratowych mieszkania tak, by zagłuszać rozmowy, to też te wymiary musi mieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dla potomnych: zdecydowałem się na Nokie MD-12. Cena raczej niska, głośnik ma bardzo fajną budowę, cały spód gumowy i magnetyczny (magnes głośnika prawdopodobnie), bardzo dobra obsługa wszystkiego jednym przyciskiem i diody informacyjne. Bluetooth, NFC, minijack, USB. Nic więcej nie potrzeba. Czas pracy narazie nie przetestowałem od full do wyłączenia, grał po 5-6h non stop na max głośności i w ogóle nie było oznak rozładowania. Dźwięk czysty, nic nie buczy, na max głośność wystarczająca na ognisko, nad jezioro, do piwka ze znajomymi bez najmniejszych problemów. Na styk daje rade w samochodzie, w słabo wyciszonym aucie słychać, ale nie komfortowo. Efekt mocnego bassu jeśli położymy głosnik na płaskiej, dobrze rezonującej powierzchni. Dobrze gra złapany swoją podstawą magnetyczną do lodówki. Ogólnie jestem zadowolony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności