Skocz do zawartości

JBL GO a telefon


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Planuję kupić jakiś niedrogi głośnik bezprzewodowy do użytku w plenerze ale i tez czasem w domu, niezbyt głośno a nie chcę żadnych dodatkowych kabli. W domu mam jedne głośniki ale w wynajmowanym mieszkaniu nie posiadam żadnych wiec niestety jestem zmuszona do słuchania muzyki z lapka lub z telefonu (iPhone 6), to ma być wiec taki dodatkowy głośnik.

 

Wpadł mi w oko malutki JBL GO, jest fajnie wykonany, poręczny, wygodny w użytku co udało mi sie sprawdzić w sklepie i ciekawy wizualnie. Ogólnie głośnik ma bardzo dobre opinie jeśli chodzi o stosunek jakości do ceny. Rozczarowałam sie jednak odrobine sprawdzając w sklepie jak gra i szczerze mówiąc zastanawiam sie czy jakość dźwięku będzie znacząco lepsza niż z iPhone który i tak ma niezły głośnik jak na telefon (a przynajmniej tak mi sie wydaje, specjalista nie jestem).

 

 

Czy ktoś jest w stanie mi doradzić czy w takiej sytuacji warto go kupować i czy głośnik za 130zl będzie lepszy od tego laptopowego i z telefonu? Pozdrawiam

Edytowane przez trolololo95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że jeśli ty jesteś właścicielką lapka, telefonu i masz dostęp do głośnika to nikt nie będzie mógł ci lepiej odpowiedzieć niż ty sama ;)

 

Co do JBL GO, masa osób u mnie w szkole go ma. Ja miałem philipsa BT100, po bluetooth jest trochę słabszy, a ciebie chyba tylko to interesuje. Ale jakbyś jednak chciała go kiedyś podłączać przez kabelek, to JBL GO jest bardzo słaby (w porównaniu do bluetooth).

Ja sobie dzisiaj kupiłem używanego Jam Titanium za 65 zł, i zjada oba te głośniki. Możesz go poszukać, ale raczej nie licz na żadne gwarancje czy tym podobne.

Pod względem dźwięku przez bluetooth bardzo dobre opinie słyszałem o TDK a12 (micro, ta tańsza wersja), ale jest raczej niedostępny w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności