Skocz do zawartości
  • 0

Cos dobrego jak akg 518, wygodniejszego


Tomekmwa

Pytanie

Czesc,

Na wstepie dziekuje, ze wszedles w ten watek i poswiecasz swoj cenny czas.

Daruje sobie dennej tresci i przejde od razu do rzeczy. Prosze Cie o porade.

Chce kupic najlepiej jeszcze dzis w mp3 storze sluchawki.

 

Posiadam akg518. Dzwiek jak dla mnie jest przekozacki. Wybacz brak znajomosci opisu typu: srodek, barwa, cieplo itd. Jestem raczej sluchawkowym "Sebiksem". Szukam wyraznego dzwieku z dobrym basem, bez trzeszczenia do 250 zl, najlepiej do 200. Zostalbym przy tych akg ale ich ciasny, chiński design powoduje ból uszu, głowy (mimo, ze mam mała glowe), d.. :-) , no wszystkiego w dluzszym czasie. Marze wiec o czyms na cale ucho tak by moc pic piwko, grac w gre sluchajac muzyki i czuc euforie jak kazda kobieta gdy jej facet wraca po 28" do domu z wyplata.

 

W drodze z pracy przetestowałem wszystkie sluchawki w duzym sklepie rtv z logiem planety. Test byl dlugi, rzetelny, zakończony fiskaniem na bramce :-D Nie mogli uwierzyć, że po godzinie macania jednak nic nie chciałem.

Moja uwage zwrocily jedynie steelseries (byl tylko jeden model tej firmy) za ok 350 zl i jvc czy jbl za 80zl, ktore graly rownie fajnie jak moje kochane akg. Wystawione Sennheisery, sony, creativy, akg - do 500zl graly mniej wyrazne od moich. A za te 400 zeta wiecej ile by mozna kebabow kupic... Dopiero te 500+ byly podobne i lepsze

 

Doradzc cos prosze, pokieruj, jakis model, marka zeby gralo tak samo lub fajniej jak moje akg i bylo wygodne

Edytowane przez Tomekmwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Rozciagnij pałąk k518 na pudełku lub czymś innym i gitara. Ewentualnie jvc s400:-)

 

Wysłane z mojego HUAWEI G7-L01 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja swoje po 2 latach sprzedałem, ale nie dlatego ze ucisk był zbyt mocny (choć odczuwalny). Bardziej z chęci zmiany na coś nowego. Zmieniłem na samsungi level on (120 zł z olx - miesięczne z FV) i jestem zadowolony. Nie czuć ich na głowie, design dużo lepszy, jest pilot, a grają podobnie. Jako portable sprawdzają się naprawdę ok.

Edytowane przez kaleidgalaxy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności