Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki dokanałowe, bezprzewodowe do 200 zł.


CreetArts

Pytanie

Budżet: do 200 zł.
Czego potrzebujesz?: Słuchawki dokanałowe, bezprzewodowe
Przeznaczenie: Słuchanie muzyki podczas treningu
Źródło: LG Spirit 4G LTE (H440N)
Muzyka: Głównie trap, tutaj kilka przykładowych utworów:
Ganju - I feel


Nalepa - Monday

Jetta - I'd love to change the world

Oczekiwania: Ostatnim razem użytkownicy forum polecili mi Brainwavz Alpha z których jestem zadowolony, więc jeżeli chodzi o dźwięk możemy pójść w tą stronę, chociaż może troszkę mniej basu mogłoby być bo mój gust muzyczny nieco się zmienił od tamtej pory. Trenuję street workout (trening głównie na drążkach) i czasami mam dni na dynamiczne ćwiczenia, wtedy potrzebuję żeby słuchawki dobrze się trzymały, bo skakanie na drążku sprawia, że większość wypada z uszu. Zasięg nie ma znaczenia, ponieważ telefon będzie leżał zaraz obok drążka. Czas trzymania również nie ma znaczenia, trening trwa maksymalnie 1,5h, więc myślę, że wszystkie słuchawki dadzą radę tyle czasu działać.

Zastanawiałem się nad słuchawkami Brainwavz BLU-100, ale nie wiem jak z dźwiękiem, bo nie znam się na tych opisach dźwięku w recenzjach (amator ze mnie :D), zdam się na waszą pomoc. Edytowane przez CreetArts
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Nikt nie odpowiada bo takich słuchawek mało kto używa ;) Oprócz tych od Brainwavz masz jeszcze np. MEE Sport-Fi X6

Tylko kwestia tego czy nie wygodniej było by Ci kupić zwykłe słuchawki przewodowe i jakiś malutki odtwarzacz z klipsem zamiast telefonu. Słuchawki bezprzewodowe są z reguły sporo większe, cięższe i niekoniecznie muszą się tak dobrze trzymać w uchu przy uprawianiu sportu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Takie rzeczy nie pomogą, zbyt hardkorowy sport uprawiam, odtwarzacz/telefon rozpadłby się przy pierwszym upadku lub uderzeniu ręką w drążek. :P Obczaję ten model MEE Sport-Fi X6 i jak coś to możecie jeszcze coś doradzić. Wiem, że słuchawki bezprzewodowe dokanałowe to jest coś czego mało kto używa, ale może ktoś jeszcze się znajdzie i poleci. ;)


Nigdzie w internecie nie znalazłem nic na temat tego modelu, więc zapytam was, co byście brali do słuchania mojego gatunku muzyki (trap) Brainwavz BLU100, czy MEE Sport-Fi X6? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności