Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki do 300 zł na miasto, nie duże


erm2402

Pytanie

Akg y50, y40, k451 soundmagic p30s/p30 ewentualnie level on

Może ktoś się wypowiedzieć na temat wyżej wymienionych modeli ?

Szukam słuchawek nausznych nie wielkich rozmiarów na miasto,

y50 dobre na dużą głowę ? miałem kiedyś k518dj i uciskały wiec się pozbyłem, ale też nie podobał mi się w nich dominujący bass wiec tego typu granie też mnie nie interesuje, szukam czegoś podobnie grającego do koss porta pro/ akg q460

Jestem laikiem w temacie słuchawek wiec prosze o pomoc i ewentualnie jakieś sugestie.


dodam jeszcze że wybierając te modele sugerowałem się wyglądem gdyż nie jest on bez znaczenia

Edytowane przez erm2402
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Z podanych przez Ciebie modeli osobiście wybrałbym Level on lub jakieś akg z modeli 450. Swoją drogą jeśli szukasz tych drugich, to mam na sprzedaż.

Y50 odpadają na miasto Imo. Możesz też się wstrzymać, dozbierać i kupić jakieś używki Senków Momentów (AEG) - do wyrwania w cenach 400-450zł często na forumowym bazarku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

nawet jeśli dozbierałbym troche to i tak nie kupiłbym momentum, paskudne według mnie, i przede wszystkim za duże

słuchałeś level on ? możesz coś się wypowiedzieć na ich temat ?
k451 słuchałem w sklepie jest fajne promo po 199zł wiec nad nimi też się zastanawiam, z telefonem ze wzmacniaczem wolfson bardzo fajnie grały


jeszcze zauważyłem że nie drogie są marshall major II ale też nie mam gdzie ich sprawdzić :D


Z podanych przez Ciebie modeli osobiście wybrałbym Level on lub jakieś akg z modeli 450. Swoją drogą jeśli szukasz tych drugich, to mam na sprzedaż.

Y50 odpadają na miasto Imo. Możesz też się wstrzymać, dozbierać i kupić jakieś używki Senków Momentów (AEG) - do wyrwania w cenach 400-450zł często na forumowym bazarku.

 

a te momentum to chodzi Ci o on ear bo te widze na allegro w cenach około 400 zł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

kupiłem level on, i chciałbym się podzielić moją opinią bo dużo o nich na forum nie ma. Słuchawki z wyglądu bomba, wykonanie też wydaje się być bardzo dobre, porównywalne do większości akg. Dzwięk inny niż akg k451 ale nie gorszy, bas jest soczysty ale mógłby być szybszy, średnica też całkiem do przyjęcia, czasami brakuje góry, ale to też zależy od piosenki nie wiem dlaczego, być może jeszcze ich nie wygrzałem bo grały maksymalnie 2h. Jednym minusem a zarazem plusem są dla mnie pady, bardzo miękkie i dobrze się dopasowują do uszu, ale po zdjęciu długo wracają przez to do swojego pierwotnego kształtu, zastanawia mnie czy po dłuższym używaniu nie będą płaskie jak w słuchawkach za 30 zł i czy zwyczajnie nie będzie się niszczyła ta cieniutka pseudo skóra.
A byłbym zapomniał słuchawki wcale nie są takie małe, porównując do k451 są 2 razy większe co dla większości będzie na plus bo dzięki temu bardzo dobrze izolują od otoczenia co w k451 ze względu na mały rozmiar jest problemem. Do mojego używania są troche za duże i k451 były by idealne.
Podsumowując jeżeli komuś nie przeszkadza że po złożeniu nadal nie są małe to mogę śmiało polecić level on bo cena mocno spadła, przypomnę że w dniu premiery był to koszt około 800 zł a teraz w sklepach są po 299 zł (na allegro jeszcze taniej).
Ja natomiast często noszę słuchawki w kieszeni spodni bojówek, wiec pewnie będę musiał zainwestować w akg bo samsungi niestety się nie mieszą, a też szkoda ich nosić bez etui ze względu na rewelacyjny wygląd, mogłyby się zniszczyć takim używaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności