Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki do 1000zl do ipoda i integry


psonic

Pytanie

WItam. Poszukuję słuchawek które pograją z Ipodem touch 2G i z integrą. W związku z czym nie mogą to być potwory ciężkie do napędzenia. Mówiąc też do 1000zl nie oznacza, że nie mogą kosztować 500zl - bo zdaje sobie sprawę, że nie wszystkie mają szansę coś dobrego z integrą rozegrać.

 

Z czasem możliwe coś do dokupienia do tej integry, ale do ipoda nic dokładać nie będę.

 

Miałem EPH-100 bardzo dobre ale padają strasznie. 2 pary miałem te same problemy. Więcej nie chcę.

 

Słuchawki mogą być nauszne/doki/pchełki. Kwestia jest taka, że jeśli toki to takie hybrydy jak np sony ex85. pchelki uwielbiam ale nic nowego nie wychodzi. nauszne... myslalem nad hp100/150. nie iwem jednak czy nie dolozyc do jakichs fidelio x2 tylko nie wiem czy to ma jakieś szanse zagrać na tym co posiadam.

 

Co do preferencji nie lubie aż takiego przebasowania jak w nuforcach ale też nie lubię jego braku. ex85 ... gdyby tylko był ich odpowiednik wyższej klasy - ich styl grania bardzo mi odpowiadal. EPH-100 mi sie podobały, ale wygrywały z ex85 ogolna jakoscia dzwieku niekoniecznie tym w jaki sposób go oddawały.

 

jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Cena dobra, gorzej z tą 2 miesięczną gwarancją :) trzeba by się było zapytać, też czy to nie powystawowy - ryski itp itd. Po przygodach z EPH wolę raczej pełną gwarancję. Ale propozycja napewno ciekawa. Mogłbys się odnieść do tego modelu w kontekście fidelio a może i hp100/150 jeśli masz z nimi też doświadczenie?

 

Moją uwagę przyciągnęły vsonic gr07. czy wersja bass to ilość dołu a'la nuforce? z integra mnie nie zaleje fala buczenia? kusi mnie troche wersja classic ale mam wrazenie ze bassu moze byc az za malo.

Edytowane przez psonic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności