Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki dla basshead'a Z3 200-250zł DOKI


Danielo17

Pytanie

Witam Was ja wiem, że jest już masa tych tematów, ale bardzo Was proszę o cierpliwość oraz Was doświadczonych o pomoc.

Jestem bassheadem :) niestety zwracam na bas ogromną uwagę, słucham na telefonie z3 z różnymi sound modami z xda.

najbardziej by mi spasowały słuchawki ala e10 były genialne, ale za ciche i trochę niewygodne. Poprzednio miałem meel m-duo za 180 zł od bardzo dobrze znanego kolegi z forum, czy znajdę coś lepszego od nich?

Tak jak mówię, chce dużo basu, ale nie chce efektu przytłumiania reszty.

Za każdą propozycje, odpowiedź będę bardzo wdzięczny :)

Edytowane przez Danielo17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Witaj,

 

Kwestia wygody, nie do końca leży po stronie samych słuchawek. Z tego co się orientuję to e10 mają silikony, a je ciężej dopasować, ucho się lekko spoci to wypadają itp. jakimś rozwiązaniem są Comply, a najlepszym wycisk uszu, wtedy masz costomy, wygoda, jakość, tłumienie na bardzo wysokim poziomie, ale to koszt 200zł. A stricte, odnosząc się do pytania, co do basheadów, to poczytaj o nuforce ne-700x - 200zł nowe, z czystym sumieniem mogę polecić droższe, ale świetne dla basolubów Yamaha eph-100 - tu używki już można dorwać za ok.280zł.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@Damix dla mnie to bardzo dużo pieniążków i zależy mi na gwarancji :)


AKG K376 mają potężny bas, znajdziesz je na allegro w tej cenie. Jak coś tańszego to wspomniane NE-700x też będą ok.

@Damix dla mnie to bardzo dużo pieniążków i zależy mi na gwarancji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak byś był zainteresowany to sprzedaję Pioneer DJE-1500.

Zdecydowanie słuchawki dla basshead'a plus wysoka jakość wykonania i odpinany kabel.

 

http://allegro.pl/pioneer-dje-1500-i5624056675.html

Chodzą po jakieś 500 zł, ale u mnie za 250:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak byś był zainteresowany to sprzedaję Pioneer DJE-1500.

Zdecydowanie słuchawki dla basshead'a plus wysoka jakość wykonania i odpinany kabel.

 

http://allegro.pl/pioneer-dje-1500-i5624056675.html

Chodzą po jakieś 500 zł, ale u mnie za 250:)

dziękuje bardzo za oferte, jednak nie chce słuchawek OTE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

 

Jak byś był zainteresowany to sprzedaję Pioneer DJE-1500.

Zdecydowanie słuchawki dla basshead'a plus wysoka jakość wykonania i odpinany kabel.

 

http://allegro.pl/pioneer-dje-1500-i5624056675.html

Chodzą po jakieś 500 zł, ale u mnie za 250:)

dziękuje bardzo za oferte, jednak nie chce słuchawek OTE

 

 

Spoko:)

BTW, to nie są OTE - jest "przełącznik" na obudowie, żeby słuchawki pasowały na oba sposoby.

http://www.mh-friends.com/cgibin/img/PioneerDJE-1500-K835945_4.jpg

 

Dołączam się w każdym razie do rekomendacji dla NuForce NE700

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Poprzednio miałem meel m-duo za 180 zł od bardzo dobrze znanego kolegi z forum, czy znajdę coś lepszego od nich?

Tak jak mówię, chce dużo basu, ale nie chce efektu przytłumiania reszty.

A pytałeś "bardzo znanego kolegę z forum" o Zero Audio Carbo Basso?

 

Basso to niejako podobne strojenie do Mee M-Duo, ale lepsze. M-Duo nie są tak równe, bywają nieprzewidywalne, czasami tracą kontrolę nad basem, sopranem – potrafią zasyczeć. Basso nie zaskakują, zawsze kontrolują bas, nie tłumią średnicę i nie syczą sopranem. Są mniej wymagające co do sprzętu, realizacji muzyki, generalnie mniej problematyczne.

źródło

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A jak u nich z wytrzymałością? Zagrają lepiej jak m duo?

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

 

Wydają się być niezniszczalne - zarówno kabel jak i same słuchawki, wystarczy popatrzeć na zdjęcia.

Nigdy nie miałem m duo. No i nie mnie oceniać, bo nie lubię bassowych słuchawek - jak je kupowałem myślałem że są raczej tylko lekko basowe:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności