Skocz do zawartości

Jaki Model Preferujecie ?


Fred

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym brał C250. Możliwość rozszerzenia pamięci, lepsze bebechy i aku.

 

miales na mysli ze C250 jest lepszy od C240 pod wzgledem bebechow? tzn wiem ze pamiec jest wieksza. Ale wytrzymalosc Aku jest chyba taka sama (15h) a i bebechy te same maja. pozdro

 

Miałem na myśli C250 i C240 - to ten sam odtwarzacz... Odnosiłem się do serii C100 i M ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wolę m240,bo nie mają akumulatora tylko akumulatorki.Juz parę razy uratowało mnie to że miałem zamienny akumulatorek.Troche wkurza tryb oszczędnosci baterii.W dzień kiedy nie potzrebuje podświetlenia akurat je mam,a w nocy kiedy się wyłancza to potrzebuje:/

W takiej sytuacji dobry by był T10 ze swoim 50h,ale kolorowy wyświetlacz to zbędny bajer.

 

danrok:jak nie jesteś audiofilem to sansa jest dobra,troche słabo ze mało trybów zdefiniowanych equalizera.Ale 512 to bardzo mało,dlatego sam zamiast irivera wybrałem sanse z 1gb:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ta Sansa C250 gra tak czysto jak iRiver? Posiadam T10 512MB i brakuje mi strasznie miejsca, a nie za bardzo mam pieniądze na przeskok na 2GB, także pytam, czy po przesiadce na Sanse C250 odczuje znaczącą różnicę dzwięku? Nie jestem audiofilem :)

 

Różnica dźwięku raczej będzie zauważalna, ale nie tragiczna. Sandiski stoją niżej jeżeli chodzi o jakość dźwieku, ale nie powinieneś być zawiedziony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do akusów to kto co woli :) Li maja jedna wade jak ci padnie moesz sie poskrobać po tyłku bo musisz wrócić do domu i ładowac a jak masz AAA to nawet w kiosku kupisz zeby tylko grało albo kupisz sobie kilka akusów AAA jak jeden padnie myk wymieniasz na drugi i gra jak ta lala (a potem tylko w domu naładujesz) :) a z tego co wiem tych Li co sa montowane w c240 nigdie nie mozna kupic narazie wiec LIPA. Co do jakości dzwieku jak już sa jakies różnice to słuchem ich nie wyczaisz nawet ich nei zauważysz dopiero jak je bedziesz testował jakimiś urządzeniami do tego przeznaczonymi wtedy możę zobaczysz jakieś róznice :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do akusów to kto co woli :) Li maja jedna wade jak ci padnie moesz sie poskrobać po tyłku bo musisz wrócić do domu i ładowac a jak masz AAA to nawet w kiosku kupisz zeby tylko grało albo kupisz sobie kilka akusów AAA jak jeden padnie myk wymieniasz na drugi i gra jak ta lala (a potem tylko w domu naładujesz) :) a z tego co wiem tych Li co sa montowane w c240 nigdie nie mozna kupic narazie wiec LIPA. Co do jakości dzwieku jak już sa jakies różnice to słuchem ich nie wyczaisz nawet ich nei zauważysz dopiero jak je bedziesz testował jakimiś urządzeniami do tego przeznaczonymi wtedy możę zobaczysz jakieś róznice :)

 

wiesz wada ... inaczej bym to okreslił mimo, ze jestesmy podobnego zdania

(posiadam ladoware elektroniczna ktora za 1cyklem wykonuje rozladowanie & naładowanie w swietnym czasie)

ale ... ale zamowilem C240 1GB z FM czemu ? powiedzmy, ze kosztem tych baterii zalezalo mi na lepszym dzwieku,

no i wiesz... ktos moze nie widziec roznicy a ktos ... tak wiec wiesz (fakt faktem najlepiej organoleptycznie)

wiadomo, ze gdybym mial $ to bym irivera kupil z 4-6gb ... sie ma na co sie ma ;)

 

Również chciał bym zakupic dodatkowy Akku (zapas) ktory to naładowany wozil bym ze soba,

poszperam kto wie moze cos sie znajdzie od jakiegos palma (cos dopasowac ;] ) jednak nie wiem jakie

beda tego koszty.

 

No i do tego dochodzi ladowarka sieciowa ktorej nie moge znalezc 'jaka' to powinna byc via. allegro (wyczytalem tylko 14zł)

 

Ogolnie czekam na nabytek, a pozniej zaczynam batalie słuchawkową hyhy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności