Skocz do zawartości
  • 0

Nauszne do 300 z kawałkiem albo trochę więcej


wiktor96

Pytanie

Chciałbym kupić jakieś słuchawki nauszne do 300zł z możliwością powiększenia budżetu nawet do tych 500, ale wolę nawet mniej.

Mam na oku 4 modele z wyższej przedziałki mojego budżetu, ale proszę o coś z tego niższego, preferuję używki.

-Fidelio L2

-Sennheiser Momentum DUŻE

-Audio-Technica ATH-M50X

-Brainwavz HM5

 

Słucham na telefonie, ipodzie, więc nie mogą być bardzo wymagające pod względem źródła.Słucham dance, disco, wszystkiego, ale tych 2 najwięcej.A, no i preferuję bas, dużo basu.

Edytowane przez wiktor96
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Jeśli chcesz zaoszczędzić kasę to zapraszam do kupna moich słuchawek, używane ale w stanie bardzo bardzo dobrym. Normalnie dostaniesz je za 500zł więc jakościowo są porównywalne do każdych innych w tej cenie + zaoszczędzony hajs. Focale są łatwe do napędzenia więc mogą być idealne dla Ciebie. Ewentualnie za resztę kasy możesz dokupić jakiegoś wzmaka i będzie naprawdę ekstra i lepszy dźwięk niżeli drogie słuchawki + telefon.
http://olx.pl/oferta/sluchawki-focal-spirit-one-CID99-IDaUA2Z.html

No i cena do negocjacji ewentualnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Bas i K551 - po modach tylko i wylacznie. Nie radze ich dla "swiezakow audio" - zrazisz sie. Ja je docenilem dopiero jak wsiaklem w audio.... :> bierz Momentum (one nie sa wcale duze, dla mnie ciasne byly) albo M50X - tak, ATH beda najrozsadniejsze

Edytowane przez adikadik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mocna średnica, bas podbity w wyższym zakresie. Kabel + mod dają więcej najniższego basu, tego wyższego ubywa i robi się klarowniej. Góra raczej łagodna. Całościowo dźwięk gęsty, ocieplony i rozrywkowy. Jak masz możliwość to i tak warto sprawdzić zwykłą wersję, też może podpasować - mnie się bardzo podobały od początku, po prostu teraz jest jeszcze lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak lubisz bas i potężny dźwięk to poczytaj o JBL Synchros S500.

Pałąk prawie taki sam jak w akg k550/k551/k545

Recenzja maciuxa od nas z forum: http://forum.mp3store.pl/topic/113368-test-sluchawek-jbl-synchros-s500/?hl=%2Bsynchros+%2Bs500

 

Sprzedaje takie przez komis :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności