Skocz do zawartości

Ktory wzmacniacz ?proszę o pomoc


Piotre

Rekomendowane odpowiedzi

Do tuby, to nawet szkoda wydawać pieniądze. Buczenie, buczenie i buczenie, z tego to nawet bas nie wychodzi. Chcesz wydać 200zł do jakiegoś papierowego smiecia, przeciez to mija się ze zdrowym rozsądkiem.

Kup normalną skrzynkę, czasem można kupić coś taniego. Ja kiedyś sprzedałem JL Audio10w0 za jakieś grosze, a fajnie to nawet grało. Do tego jakiś wzmak sonego albo alpine ze starych serii i bedzie grać. Niby 125W, ale potrafiło porządnie zatrząść autem. Jak nie chcesz uszkodzenia słuchu, to taka moc wystarczy. Piszę o Hatchbacku, nie mam odniesienia do sedanów.

Edytowane przez minczin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tuby, to nawet szkoda wydawać pieniądze. Buczenie, buczenie i buczenie, z tego to nawet bas nie wychodzi. Chcesz wydać 200zł do jakiegoś papierowego smiecia, przeciez to mija się ze zdrowym rozsądkiem.

Kup normalną skrzynkę, czasem można kupić coś taniego. Ja kiedyś sprzedałem JL Audio10w0 za jakieś grosze, a fajnie to nawet grało. Do tego jakiś wzmak sonego albo alpine ze starych serii i bedzie grać. Niby 125W, ale potrafiło porządnie zatrząść autem. Jak nie chcesz uszkodzenia słuchu, to taka moc wystarczy. Piszę o Hatchbacku, nie mam odniesienia do sedanów.

Ok masz rację tuba to nie jest to sorry miałem na mysli ogolnie ale posiadam REX-10S4 25cm Bass Reflex. Po przeszukaniu allegro znalazłem coś za rozsądną cenę, oczywiscie uzywany sprzęt ale mam nadzieje ze coś z tego będzie.

Alpine MRP-T130.. ALPINE MRP-M350.. SONY XPLOD 350W XM-GT6021
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie 200W w mostku?

 

Tutaj masz jeszcze alpine 3542: http://allegro.pl/alpine-3542-2-1ch-japan-gwarancja-super-i5419318123.html - 160W w mostku, myślę, że wystarczy na małe trzęsienie :P Urwij z tego wysyłkę i masz prawie jak za darmo. A to podobno bardzo dobre wzmaki.

 

Ewentualnie Kenwood PS100 jak znajdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności